Umowa o pracę4 850-5 400 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do jednego z Naszych

Obowiązki

  • Kontrola odpadów produkcyjnych
  • Jazda wagonikiem wymiana kontenerów z odpadkami (Wózkiem widłowym)
  • Wyładunek odpadów do kontenerów
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • Komunikatywność na wysokim poziomie
  • Dokładność
  • UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY UDT
  • Posiadanie zdolności manualnych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 4850 - 5400 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za prace w nocy
  • Szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową
  • Praca na pełny etat od ZARAZ
  • DOFINANSOWANIE DO UPRAWNIEŃ NA WÓZKI WIDŁOWE