Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Windykator Terenowy

Obowiązki

Obowiązki dla kandydata:

  1. Wyjady służbowe - windykacja w terenie
  2. Prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych spraw
  3. Prowadzenie audytów
  4. Sporządzenie raportów dla kierownictwa firmy
  5. Negocjacje z dłuznikami warunów spłaty

Wymagania

Wymagania na tym stanowisku:

  1. Wykształcenie wyższe w zaresie finansów
  2. Doświadczenie pracy w windykacji
  3. Znajomośc technik negocjacyjnych
  4. Stanowczość w działaniu i asertywność
  5. Znajomość MS Office

Oferujemy

Proponujemy:

  1. Elastyczny czas pracy
  2. Wynagrodzenie stałe plus prowzja od zamkniętych spraw
  3. Gorowość do wyjazdów - samochód służbowy
  4. Umowę o pracę lub samozatrudnienie na zasadzie B2B