Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko UX Designer

Obowiązki

Główne zadania:

  • projektowanie doświadczeń osób, które korzystają z serwisu
  • analizowanie problemów użytkowników
  • dbanie o wysoką jakość pracy
  • realizowanie celów projektowych
  • praca zgodna z obowiązującymi standardami UX/UI

Wymagania

Idealny Kandydat powinien spełniać następujące warunki:

  • doświadczenie w zawodzie UX Designera
  • własne portfolio - mile widziane
  • dobra znajomość trendów w projektowaniu UX
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność dostosowania projektów do wymagań biznesowych

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • współpracę z profesjonalnym zespołem
  • możliwość dostosowania grafiku pod siebie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pakiet szkoleń zawodowych
  • komputer i telefon służbowy