Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Obowiązki

  • współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i zaopatrzenia w materiały niezbędnie do produkcji,
  • wykonywanie pracy z taborem kolejowym przez zespół manewrowy zachowaniem BHP oraz p. pożarowych,
  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych,
  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,
  • zabezpieczanie wagonów od zbiegnięcia, przy zastosowaniu płoz hamulcowych i prostych narzędzi,
  • wykonywanie prac manewrowego na bocznicy kolejowej,
  • nadzór nad wykonywaniem pracy manewrowej,
  • organizowanie właściwego wykonywania pracy z taborem kolejowym przez zespół manewrowy,
  • wykonywanie niektórych czynności z zakresu manewrowego dopuszczonych przepisami w sprawie zasad i warunków ruchu kolejowego i sygnalizacji.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • planowa realizacja powierzonych zadań,
  • odbyte szkolenie zawodowe, zdany egzamin kwalifikacyjny, potwierdzony świadectwem.

Oferujemy

  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe
  • karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich,
  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą",
  • dodatki pieniężne z okazji świąt,
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU,
  • prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1