Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko UI Designer (stażysta)

Obowiązki

• tworzenie i rozwijanie interfejsów

• tworzenie i rozwijanie kontentu wizualnego

• współpraca z developerami

• przestrzeganie standardów designu

Wymagania

  • otwartość na nowe technologie i trendy związane z branżą IT
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywanie się do zmieniających się wymagań
  • pozytywne nastawienie, chęć do nauki i rozwoju, zaangażowanie w pracę i dążenie do osiągnięcia celów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • ukończenie lub trwające studia kierunkowe związane z IT lub pokrewne

Oferujemy

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie