Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Personalny

Obowiązki

Twoje zadania:

- prowadzenie treningów i udzielanie instrukcji,

- sprawowanie opieki nad użytkownikami studia treningowego, udzielanie informacji,

- sprzedaż karnetów,

- oferowanie promocji i upustów stałym członkom,

- sprzedaż gadżetów i suplementów.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- statusu studenta studiów wyższych wychowania fizycznego, rehabilitacji itp.,

- pasji sportowej, orientacji na cel,

- talentu sprzedażowego i mentorskiego,

- komunikatywności, miłej aparycji,

- zorientowania na potrzeby klienta.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- elastyczny czas pracy,

- wdrożenie,

- możliwość zdobycia doświadczenia.