Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Biznesu

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Tworzenie, ewaluacja oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i warsztatów doszkalających dla sieci sprzedaży z zakresu: sprzedaży, usług, technik negocjacyjnych oraz kompetencji miękkich,
  • Tworzenie i koordynacja programów wdrożeniowych oraz nadzór nad procesem wdrażania pracowników stacjonarnych i terenowych poprzez aktywne uczestnictwo w coachingach,
  • Przygotowanie planu i realizacja szkoleń wewnętrznych, szkoleń e-learningowych oraz udział w innych projektach szkoleniowo-rozwojowych.

Wymagania

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie jako Trener,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz ukończoną szkołę trenerów,
  • Realizowałeś/aś szkolenia dla sieci sprzedaży i działów operacyjnych,
  • Wiesz jak kreatywnie tworzyć projekty szkoleniowe z nastawieniem na dużą wartość praktyczną,
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności dydaktyczne oraz interpersonalne,
  • Znasz techniki sprzedażowe, skuteczne metody motywacji, negocjacji,
  • Znasz metody i techniki szkoleniowe,
  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną za realizację celów,

Oferujemy

Co z nami zyskasz:

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,
  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy i możliwość awansu,
  • Pracę bezpośrednio z zarządem,