Tłumacz / Tłumaczka języka hiszpańskiego

Gdynia
Oferta opublikowana09.02.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonego tłumacza języka hiszpańskiego, który dołączy do naszego zespołu w roli wspierającej koordynację produkcji w dziale przetwórstwa rybnego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dokładne tłumaczenie dokumentów, instrukcji oraz wspomaganie komunikacji między pracownikami mówiącymi po hiszpańsku.
  • Obowiązki:
  • Tłumaczenie w czasie rzeczywistym w trakcie spotkań, konferencji oraz komunikacji międzydziałowej.
  • Tłumaczenie pisemne dokumentów związanych z procesem produkcyjnym.
  • Wspieranie koordynacji produkcji poprzez zapewnienie klarownej komunikacji między zespołem.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka hiszpańskiego oraz języka polskiego.
  • Doświadczenie w tłumaczeniu technicznym, preferowana branża przetwórstwa rybnego.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem rybnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Interesujące wyzwania związane z tłumaczeniem i koordynacją produkcji
  • Przyjazne środowisko pracy

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1