Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester automatyczny

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Udział w projektowaniu i uruchamianiu testów automatycznych (zależy od doświadczenia, preferencji oraz założeń projektu: Java, C#, Python)
  • Tworzenie planów i przypadków testowych dla nowych oraz istniejących funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji testowych
  • Analizowanie i raportowanie wyników testów
  • Współpraca z doświadczonymi analitykami i programistami

Wymagania

Twoje umiejętności:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera automatycznego
  • Umiejętność programowania w Javie / C# / Pythonie, lub innym języku skryptowym
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów takich jak Selenium Web Driver, Selenium Grid
  • Znajomość narzędzi typu JIRA, HP Quality Center, TestLink lub inne
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwająca pracę w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Mozliwość kształcenia i szkolenia
  • Benefity pozapłacowe
  • Premie za dobre wyniki