Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester automatyczny

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz:

  • Brać udział w realizacji projektów dla międzynarodowych klientów, obejmujących testowanie systemów webowych oraz desktopowych
  • Zarządzać zespołem testowym oraz monitorować jego pracę i rozwój
  • Przygotowywać plany testów
  • Tworzyć scenariusze testowe
  • Przeprowadzać testy – od przygotowania środowiska do wykonania testu i raportowania wyników
  • Zgłaszać błędy do odpowiednich zespołów programistycznych
  • Przygotowywać podsumowania i statystyki z postępu testów

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenia w korzystaniu z systemów kontroli: SVN/Git oraz narzędzi takich jak Jira/HP, QC/ALM/TFS lub podobnych
  • Praktycznej znajomości narzędzi do wykonywania testów automatycznych (np. Selenium)
  • Znajomości narzędzi do przeprowadzania testów wydajnościowych (np. Jmeter, Gatling, LoadRunner)
  • Podstawowej wiedzy związanej z Continuous Integration i DevOps, narzędziami Docker/Jenkins
  • Umiejętności analizowania defektów oprogramowania
  • Podstawowej znajomości Java/JavaScript/Python, SQL oraz SOAP UI
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikacje w mowie i piśmie
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • Możliwość pracy z dużymi, międzynarodowymi klientami
  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji: dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym możliwość korzystania z karty Multisport oraz karty lunchowej
  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej