Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Technolog Procesu

Obowiązki

Zadania:

  • uruchamianie linii produkcyjnych
  • nadzorowanie technologii na produkcji
  • aktywny udział w procesie optymalizacji i doskonalenia procesów produkcyjnych
  • zarządzanie projektami
  • współpraca z przełożonym

Wymagania

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych
  • zaangażowanie
  • chęć do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • przygotowanie do pracy
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • pracę w zgranym zespole