Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dużej drukarni wielkoformatowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG KONSTRUKTOR ( wyroby kaertonowe/tekturowe, materiały POS)
Piaseczno

Obowiązki
- konstruowanie wyrobów POS i innych reklamowych, na podstawie wizji/pomysłu klienta,
- wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
- nadzorowanie wykonania prototypów i serii próbnych,
- optymalizacja produkcyjna nowych konstrukcji.

Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (kierunek poligraficzny mile widziany),
- minimum 2 letnie do doświadczenie na podobnym stanowisku ( warunek konieczny)
- doświadczenie w konstruowaniu wyrobów z tektury, kartonu itp.,
- dobra znajomość programów do grafiki wektorowej i doświadczenie w działaniu w tych programach,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- kreatywność techniczna,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus stałe co miesięczne premie uznaniowe
- swobodną i bardzo sympatyczną atmosferę

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Piaseczno

HR Support