Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tapicer

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie zaliczać się:

  • naprawianie mebli na podłożach twardych i miękkich
  • renowacja mebli
  • tworzenie tapicerki dekoracyjnej
  • tworzenie mebli tapicerowanych
  • wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem

Wymagania

Nasze wymagania obejmują:

  • min. kilkuletnie doświadczenie w zawodzie tapicera
  • sprawność manualną
  • motywację do pracy
  • podstawową umiejętność obsługi komputera
  • dbałość o szczegóły

Oferujemy

Zapewniamy m.in:

  • atrakcyjną stawkę
  • benefity pozapłacowe
  • opiekę medyczną
  • kursy dodatkowe
  • wsparcie przełożonego