Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa12.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • montaż mebli z wyciętych formatek CNC
  • wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów
  • obróbka maszynowa elementów budowy mebla
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa elektronarzędzi i stacjonarnych maszyn
  • przestrzeganie przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( CNC, wiertarki, okleiniarki, piły, montaż mebli)
  • umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B
  • pracę w stałych godzinach pracy: 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45 od poniedziałku do piątku
  • jeśli interesują Cię dodatkowe godziny pracy dajemy możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych
  • podczas rozmowy rekrutacyjnej ustalamy wynagrodzenie, a także zapewniamy systematyczny wzrost płac
  • szkolenia w naszej szkółce firmowej dostosowane do Twoich potrzeb, które przygotują Cię do specyfiki stanowiska pracy
  • kartę Multisport za ok 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną
  • prywatną opiekę zdrowotną LUXMED za symboliczną 1 zł
  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, masz ogromną przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • w naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
  • jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
  • gwarantujemy transport z Elbląga i okolic
  • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Owoce
Karta sportowa
Pakiet relokacyjny
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • dodatek paliwowy w wysokości 250 zł/m-c
  • pakiet relokacyjny w wysokości 1.000 zł przez 3 miesiące lub
  • CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
  • Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1