Starszy referent
Szczytno
Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Komendant Powiatowy poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Zespołu do spraw Ochrony Informacji Niejawnych Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie

Warunki pracy

praca przy monitorze ekranowym, brak windy w budynku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapewnienie sprawności technicznej systemów informatycznych,
  • administrowanie danymi w systemach jawnych,
  • zapewnienie uprawnień i dostępu do systemów teleinformatycznych,
  • prowadzenie spraw magazynowo-ewidencyjnych sprzętu informatyki i łączności;

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w obszarze informatycznym
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: wyższe informatyczne bądź studia podyplomowe informatyczne

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2019-11-15
  • Decyduje data:wpływu oferty do urzędu

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
Oferty niespełniające wymogów formalnych, niekompletne i przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
O terminowości ofert decyduje dostarczenie osobiste we wskazanym terminie.
Kandydatki/kandydaci niezakwalifikowane/i nie będą powiadamiani telefonicznie o dalszym etapie postępowania rekrutacyjnego.
Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Dokumenty są komisyjnie niszczone.
Oświadczenia muszą posiadać datę i własnoręczny podpis.
Publikowany jest wyłącznie wynik naboru wyłonionego do zatrudnienia kandydatki/kandydata.
Do składania dokumentów zachęcamy także osoby niepełnosprawne.
Proponowane wynagrodzenie: 2877,- zł brutto wraz z pochodnymi. Umowa o prace zawierana jest na okres 1 roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. te. 89-623-22-28, 89-623-22-27.

Szczytno

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna