BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna

Opinie o BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna

Radca z Lublina

Służba cywilna obowiązuje np.w Lublinie dla radców prawnych w Izbie Adm. Skarbowej ale już w Komendzie Woj. Policji nie obowiązuje. Z tego tytułu Izba ciągle robi konkursy, bo radcynie są w stanie się utrzymać za proponowane pensje i jednocześnie zrezygnować z kancelarii. Skoro jeden podmiot państwowy inaczej interpretuje ustawę a drugi inaczej może należałoby ujednolicić interpretacje lub zmienić bezsensowne ograniczenia. W końcu to wolny zawód i ustawa o radcach dozwala łączenie różnych form zatrudnienia.

marcin

Ciekawe dlaczego konkursy w Izbie Administracji w Opolu zazwyczaj wygrywają stażyści??? Ustawkami oraz małymi zarobkami -urzędy odstraszają potencjalnych pracowników. Po,co startować ,jeżeli konkurs jeszcze nie został rozpisany , a już i tak wiadomo, kto wygra....

Emeryt z 43 letnią praktyką !!
@marcin 18.07.2018 20:20

Doświadczenie podpowiada , iż młodzi nie są zainfekowani przeszłością , a wiedza nabyta jest świeża o godna wspierania w uzasadnieniu z wynikami na dyplomie !!!

malpie

merytoryczna

Zostaw opinię o BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna