Starszy Analityk IT / Starsza Analityczka IT

Warszawa
Umowa o pracę15 000-17 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy biznesowo – systemowej oraz tworzenie wymagań;
  • Współpraca z osobami technicznymi, biznesowymi oraz podmiotami publicznymi i prywatnymi na wszystkich etapach rozwoju produktu;
  • Wsparcie testów oraz rozwiązywanie błędów na środowiskach rozwojowych i produkcyjnych;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej;
  • Konsultacja roadmapy biznesowej;
  • Prowadzenie spotkań i warsztatów;
  • Wypracowywanie propozycji rozwiązań optymalizujących pracę zespołu;
  • Doradztwo w zakresie dostępnych standardów, procedur, metod, narzędzi i technik w dziedzinie analityki biznesowo – systemowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w roli Analityka IT;
  • Wykształcenie wyższe; mile widziane wykształcenie na kierunku technicznym np. informatyka, matematyka;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz zdolność do efektywnej pracy w zespole;
  • Doświadczenie i umiejętności w projektowaniu rozwiązań oraz tworzeniu dokumentacji z wykorzystaniem notacji UML (diagramy przypadków użycia, sekwencji) i BPMN;
  • Praktyczną znajomość SQL i relacyjnych baz danych;
  • Dobra znajomość standardów XML Schema / Web Services Description Language;
  • Duża wiedza w zakresie architektury mikroserwisowej i zagadnień integracyjnych (np. HTTP, Web Services, REST);
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę, takie jak: Enterprise Architect, Jira, Confluence;
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zespołach zwinnych (Scrum);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej;
  • Proaktywne podejście i aktywnie wspieranie zespołu w tworzeniu i realizacji zadań, jak również analizie możliwości dotyczących realizacji przyszłych wymagań.

To oferujemy

  • pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [15 000 - 17 500 PLN brutto]​​
  • po okresie próbnym możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony
  • oferujemy pracę w 100% zdalną, ale jeśli masz ochotę, zawsze możesz przyjść do biura
  • nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki szkoleniom zewnętrznym oraz możliwości dofinansowania studiów
  • jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • w biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem 🐾

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dodatkowy urlop
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1