SPRZEDAWCA w sklepie narzędziowym (m/k) (075)

Wrocław
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, sprzedaż i obsługa klienta, kontrola jakości

Wstęp

  • Poszukujemy dla naszego Klienta kandydata na stanowisko: SPRZEDAWCA w sklepie narzędziowym (m/k) | miejsce pracy: Wrocław

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Obowiązki

  • sprzedaż przewodów przemysłowych
  • zarządzanie magazynem (przyjmowanie, wydawanie, oznakowywanie towaru)

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • (mile widziane) wykształcenie/doświadczenie techniczne

Dodatkowe informacje

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!
  • info@walterfachkraft.pl
  • Tel. + 48 71 366 60 81
  • Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.