2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 167 265 5 1

Opinie o Walter-Fach-Kraft

Aktualność
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Ihre Aufgaben

Ihr Profil

Wymagania

prawo jazdy kat. C z kodem 95,

• aktualna karta kierowcy,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

Wir bieten

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

• Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

• oraz wiele więcej

Około 1050 euro na miesiąc

Tak9Nie2
    Marcin
    @Norek

Ja mam pare stowek wiecej

TakNie11

Grzegorz Nowy wpis
     Rekomendacja

Firma spoko warta polecenia

Mariusz

Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Już drugi rok z rzedu pracuje przy komisjonowaniu ksiazek- super warunki, swietna opcja na dorobienie przed swietami. polecam !

Wiola Nowy wpis
    @Mariusz

Witam, możesz się ze mną skontaktować? Chciałabym się dowiedzieć więcej o pracy przy książkach przez Walter Fach Kraft. wiolja123@wp.pl

Nowy wpis

@Wiola

Dzien dobry Wiola, Wyslalismy maila kontaktowego. Z pozdrowieniami Walter-Fach-Kraft Zespol

Dawid
    Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
    Kandydat

Dzień dobry, czy macie oferty dla par?

Kierowiec.
    Kandydat

Witam .Czy posiadacie w Walterze oferty pracy dla kierowcy C+E .Jeżeli tak czy jest to praca w systemie pon-piątek .Pozdrawiam.

@Kierowiec.

Dzień dobry, posiadamy stałą rekrutację dla kierowców z kategorią C oraz komunikatywnym językiem niemieckim. Jeżeli był by Pan/Pani zainteresowany/a to prosimy o przesłanie CV na adres: info@walterfachkraft.pl. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Victoria
    Kandydat

Witam, czy posiadacie może ofertę pracy dla par?

@Victoria

Dzien dobry Victoria, Posiadamy oferty dla par. Prosimy o maila badz Telefon. Pozdrawiamy

Tak1Nie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Walter-Fach-Kraft?

@Pytanie

Dzień dobry, wszystko jest zależne od tego o jakim stanowisku mowa. Bardzo prosimy o doprecyzowanie jaka branża Pana/Panią interesuje. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Ihre Aufgaben

Ihr Profil

Wymagania

prawo jazdy kat. C z kodem 95,

• aktualna karta kierowcy,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

Wir bieten

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

• Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

• oraz wiele więcej

• Pomocna?
    Tak6Nie4
    Jan Rakowski
    Kandydat

Chętnie podejmę się tej pracy ale mam problem z dobrym językiem niemieckim.Znam dość dobrze rosyjski.Posiadam prawo jazdy kat.C,aktualną kartę kierowcy,aktualne świadectwo kwalifikacji oraz ADR

@Jan Rakowski

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy wszystkie nasze oferty pracy dla kierowców są skierowane do osób z komunikatywnym językiem niemieckim. W momencie gdy podszkoli Pan język prosimy o przesłanie CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Anita
    Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

witam, czy jest jakaś oferta dla kobiety na stanowisku optyk?

Grzegorz

Dzień dobry mam pytanie w sprawie pracy jako kierowca śmieciarki . Mam roczne doświadczenie na samochodach typu śmieciarka, hakowiec, bramowiec moje pytanie jest następujące jakim językiem Niemieckim trzeba władać aby dostać prace w tym zawodzie ? mój jezyk niemiecki jest w stopniu A1 czy to wystarczająco ? dziekuje za pomoc

@Grzegorz

Dzień dobry, wymagamy języka na poziomie min. A2. Prosimy o przesłanie CV, jeżeli będzie jakaś oferta gdzie język może być na niższym poziomie, będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

@Grzegorz

Dzień dobry, prosimy o przesłanie do nas swojego CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Patryk

Dzień dobry mam pytanie czy jest jakaś oferta pracy w Niemczech Frankfurt nad Mein ( w obrębie max 150km) jako monter rusztowań ale nie jako prowadzący brygadzista dzięki .

@Patryk

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

TakNie2
    Rob

Czy są jakieś oferty pracy dla dziewczyny w okolicach Landshut/Niederaichbach na bawarii bez znajomości języka?

@Rob

Dzień dobry, do Landshut na dzień dzisiejszy poszukujemy operatorów wózków widłowych, wymagamy doświadczenia oraz języka. Bez języka mamy ofertę pracy przy zbiorze truskawek w miejscowości Rovershagen okolice Rostocku. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Angelika

Pracuje ktoś na komisjonowaniu odzieży dla sklepu internetowego? W jakim mieście sie znajduje ta praca?

@Angelika

Dzień dobry, praca jest w miejscowości Coesfeld. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Walter-Fach-Kraft?

Adam
    @Pytanie

Czesc, Musisz przedewszystkim znac dobrze jezyk niemiecki. Napisz ktore stanowisko cie zainteresowalo ?

Darek
    @Adam

znam dobrze język niemiecki , szukam pracy na magazynie , produkcji

TakNie
    Użytkownicy czekają na odpowiedź 194 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Walter-Fach-Kraft? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kuba1234

Witam. Jakieś oferty dla Tapicera?

@Kuba1234

Dzien dobry, Na dzien dzisiejszy niestety nie

Tomek

Pracuje w frankfurt nad menem na ciezarowce w walterfachkraft od 7 miesiecy. Dobra firma ! Polecam - zakwaterowanie oraz obsluga godna polecenia.

Tak1Nie4
    Damian
    @Tomek

Jakie warunki i zarobki? Sam zastanawiam się nad zmianą pracy i otoczenia oraz myślę nad przeprowadzenia w okolicę Frankfurtu.

Tak1Nie1

‼️ OFERTA PRACY DLA KIEROWCÓW KAT. C /  C+E ‼️

Miejsce pracy: NIEMCY

Wysoka podstawa, do tego dieta i mieszkanie dofinansowane przez pracodawcę, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę- brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Co oferujemy Ci na start ?

- Niemiecką umowę o pracę,
    - Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia socjalne,
    - Komfortowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji,
    - Płatne urlopy + premie świąteczne,
    - Bezpłatne ubranie robocze,
    - Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

ZAINTERESOWANY ?

Wyślij CV na adres info@walterfachkraft.pl
    lub ☎️ ZADZWOŃ ☎️71 36660081

Oferta jest skierowana do obu płci.
    TakNie4
    Miro69

Jak ktos jedzie do pracy zeby uczciwie pracowac i wykonuje swoje obowiazki tak jak trzeba to i kasa sie zgadza. Pracuje jako kierowca w Walterze i nie mialem do tej pory problemow.

Tak9Nie4
    Kierowca
    @Miro69

Jeździsz na smieciarce w Lemgo?

Tak2Nie3
    Renata
    @Kierowca

Użytkownik @Miro69 ostatnio wypowiadał się tu w marcu, ale być może nadal czasami tu bywa i już niedługo odpowie na Twoje pytanie. Wnioskuję, iż jesteś zatrudniony w firmie Walter-Fach-Kraft i dlatego byłoby super, jakbyś opowiedział nam coś o pracy za jej pośrednictwem. Czy zatrudniając się tam macie umożliwiony nieograniczony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Pracodawca

Dzień dobry. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie przedstawimy Panu szczegóły oferty. Do usłyszenia.

Angela
    Użytkownicy czekają na odpowiedź 384 dni.

Hej, pracuje ktoś w Bad Hersfeld przy komisjonowaniu książek?

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft - Wrocław