Walter-Fach-Kraft

2 Dodaj opinię
Walter-Fach-Kraft
2 166 239 5 1

Opinie o Walter-Fach-Kraft

anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
budrys Nowy wpis

ile to jest na rękę ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Norek Nowy wpis
@budrys

Około 1050 euro na miesiąc

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Marcin Nowy wpis
@Norek

Ja mam pare stowek wiecej

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Miro69

Jak ktos jedzie do pracy zeby uczciwie pracowac i wykonuje swoje obowiazki tak jak trzeba to i kasa sie zgadza. Pracuje jako kierowca w Walterze i nie mialem do tej pory problemow.

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś1
Kierowca
@Miro69

Jeździsz na smieciarce w Lemgo?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Renata
@Kierowca

Użytkownik @Miro69 ostatnio wypowiadał się tu w marcu, ale być może nadal czasami tu bywa i już niedługo odpowie na Twoje pytanie. Wnioskuję, iż jesteś zatrudniony w firmie Walter-Fach-Kraft i dlatego byłoby super, jakbyś opowiedział nam coś o pracy za jej pośrednictwem. Czy zatrudniając się tam macie umożliwiony nieograniczony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy wpis

Pracodawca

Dzień dobry. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie przedstawimy Panu szczegóły oferty. Do usłyszenia.

Pomocna?
Tak1Nie
Angela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
 Pytanie

Hej, pracuje ktoś w Bad Hersfeld przy komisjonowaniu książek?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anto

Niestety, pracy w Coesfeld nie polecam. Nogi bolą bardzo, trzeba pracować od poniedziałku do soboty. Do świąt w każdą sobotę trzeba iść do pracy, nie można odmówić bo soboty są obowiązkowe. Panie w Polsce w biurze nie mówią prawdy bo jak tu miałam jechać to tylko raz w miesiącu miałam iść do pracy a nie w każdą sobotę! Niestety, pensja to maksymalnie 950 euro za cały miesiąc. Bardzo duża rotacja, ludzie co chwilę nowi w pracy. Niektórzy przyjeżdżają i po 3 dniach rezygnują. Nie polecam.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Anto

Dzień dobry, Podczas procesu rekrutacyjnego każdemu z naszych kandydatów rzetelnie i dokładnie opisujemy specyfikę pracy oraz szczegóły samej oferty. W związku z tym na pewno została przekazana informacja, że praca na magazynie nie jest pracą siedzącą. Przy podstawowej liczbie godzin zarobki zaczynają się od kwoty 1600€ brutto miesięcznie, a doliczając nadgodziny z pracujących sobót, pensja jest o wiele wyższa niż wymieniona stawka powyżej. Według danych, które posiadamy rotacja pracowników z naszej firmy utrzymuje się na poziomie 2% co przy tak dużym projekcie jest liczbą bardzo niską. Jeśli jest Pani niezadowolona z warunków pracy w magazynie, prosimy o bezpośredni kontakt z wrocławskim oddziałem Walter-Fach-Kraft.

Pomocna?
Tak1Nie17
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Walter-Fach-Kraft?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nolimit
 Pytanie

Powielam pytanie p. Katarzyny, czy ktoś może dać opinie na temat warunków zakwaterowania oraz o pracy w coesfeld przy ubraniach?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Xxvr
@Nolimit

Z tego co słyszałam od koleżanki która tu pracuje to każda sobota jest obowiązkowa., nie można odmówić bo wtedy mogą CIĘ zwolnić. Oprócz tego ponoć zarobki to góra 1000 euro (łącznie z tymi sobotami).

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Walter-Fach-Kraft?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Katarzyna

Hej. Jak jest w Coesfeld jako komisjoner ubrań? Jaka praca i warunki mieszkaniowe? Ktoś tam pracuje? Pozdrawiam Kasia

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
jerry
Nazwa działu: Produkcja

witam mam pytanie czy ktoś już pracuje w tej ofercie ŚLUSARZ (VORARLBERG) - PRACA OD ZARAZ? jetem aktualnie w Vorarlbeg i nie wiem czy mam aplikować . 1 pytanie czy zarobie więcej niż teraz ?czyli 19 euro brutto mam teraz plus diety 41,20 euro za dzień przepracowany, pracuje jako ślusarz ( gięcie, szlifowanie na szlifierce stołowej, prostowanie blach , do 70 mm, praca na prasach ) jeśli można prosić tylko o odpowiedz czy polepszę czy nie . Dziękuje i pozdrawiam

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Brudna Prawda

Witam jadę do pracy jako kierowca smieciarki czy mogę liczyć na Wasze pozytywne opinie jak tam jest i czy warto jechać??

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Renata
@Brudna Prawda

Trzymam kciuki za to, by ktoś zechciał udzielić Ci merytorycznej odpowiedzi. Widziałam jednak, że Walter-Fach-Kraft oferuje kierowcom: niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy (a to bardzo ważne), terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach, a także komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę. Chyba sam przyznasz, iż to bardzo dogodne warunki. Dostałeś już od nich propozycję pracy?

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś1
Marek
@Brudna Prawda

A do jakiej firmy? Znasz jakieś szczegóły? Widziałem właśnie ich ogłoszenie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Renata
@Marek

Super, że Ty też byłbyś zainteresowany szukaniem zatrudnienia przy pomocy pośrednictwa Walter-Fach-Kraft, Trzymam zatem kciuki za to, by @Brudna Prawda w miarę szybko zareagował na Twoje pytanie. Dowiedziałam się, że zatrudniając się poprzez tę firmę będziesz miał zapewnioną niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, a także terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach. Sam chyba przyznasz, iż są to już bardzo dogodne warunki?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Patriot

Pracowałem za pośrednictwem tej firmy w niemczech w sortowni kurierskiej Gls w kassel I powiem szczerze jestem zawiedziony praca w 5 dni w tygodni po 7 godzin praca dość ciężka jak za 6€ za godzinę netto zakwaterowanie jak chodzi o standardy to w miarę okej pani rekruter dużo obiecuję przez telefon a na miejscu okazuje sie to fikcją po przyjeździe do miejsca zakwaterowania ani pani rekruter nie odbiera telefonu a pan kordynator to już zupełnie brak informacji co dalej z zameldowaniem itp. mieszkanie w bardzo oddalone od jakiegoś sklepu czy restauracji brak polskiej umowy Totalna ściema według mojego zdania nie polecamtej firmy .

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Patriot

Szanowny Panie Praca przez 5 dni w tygodniu po 7 godzin dziennie w przypadku pracy fizycznej to standardowy czas. Satysfakcjonuje on innych pracowników, którzy mogą wypocząć przez kolejne 2 dni. Proponowana stawka wynagrodzenia była przez Pana zaakceptowana przy zawieraniu umowy. Dodatkowo nie ponosił Pan kosztów za wynajem mieszkania, które na terenie Niemiec bywają bardzo wysokie. Nigdy nic nie obiecujemy, a rekruterzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby przekazywane informacje były najbardziej rzetelne. Regularnie kontaktujemy się z naszymi koordynatorami i nie otrzymaliśmy informacji, że ma Pan problem z zameldowaniem. Zawsze staramy się pomóc wszystkim naszym kandydatom. Warto nie być anonimowym i dać sobie pomóc. Nie mamy również wpływu na rozwój sieci gastronomicznej w obrębie oferowanych przez nas mieszkań, choć rozumiemy, że byłoby to dla Pana korzystniejsze. Życzymy Panu powodzenia w poszukiwaniu idealnej oferty pracy.

Pomocna?
Tak1Nie2
Patriot

Zweryfikowany użytkownik

@Walter-Fach-Kraft

Niestety przykro czytać i mieć pewność że państwa firma jak i państwa rekruterzy Kłamiecie jak i podczas rozmów telefonicznych jak i sms-ów ..Brak opłaty za hotel to kpina państwo pobieracie po 100 euro miesięcznie od każdego pracownika ..Napisałem 10 wiadomości tekstowych o treści że czekamy ponad godzinę na dworze przed hotelem do rekrutera jak i koordynatora z Niemiec niestety nikt nie był łaskaw odpisać na te wiadomości ..Ale ja różnię się tym że to to wszystko mam dowody i świadków a państwo opieracie się na spekulacjach.. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Patriot

Szanowny Panie, Łatwo być anonimowym poprzez portale internetowe i łatwo jest wygłaszać opinie. Jest nam przykro, że ma Pan takie przemyślenia. Oferta mieszkania, którą Pan otrzymał, zawierała kaucję zwrotna w wysokości 100 euro w przypadku rzetelnego wykonywania obowiązku pracy i dbania o mieszkanie. Rekruter skontaktował się z Panem i otrzymał Pan dostęp do mieszkania najszybciej, jak to było możliwe. Z tego, co nam wiadomo, Pana świadek, o którym Pan wspomina, nadal pracuje i jest zadowolony ze współpracy. Życzymy Panu dużo zdrowia i spokoju.

Pomocna?
Tak2Nie2
Patriot

Zweryfikowany użytkownik

@Walter-Fach-Kraft

Nie zamierzam z państwem dyskutować i i odpowiadac na panstwa kłamstwa bo to nie ma sensu ..Tylko powiem że osób Oszukanych przez panstwa firmę jest dużo więcej.. i na pewno nie współpracują z państwa firmą Pozdrawiam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Patriot

Szanowny Panie, Nie wiem dlaczego wzial Pan sobie za zadanie dyskusje jesli faktycznie jest pan osoba anonimowa i wypisuje co mu sie podoba bez podania faktow z pana strony. Prawda jest taka ze mamy na miejscu ponad 40 zadowolonych pracownikow i nie wiem czy pana niepotrzebny hejt jest tak naprawde moze od konkurencji. Takie anonimowe wypisywanie mowi samo za siebie. Zyczymy mimo wszystko wszystkiego dobrego - mimo ze sie nie znamy !!!

Pomocna?
TakNie1
Patriot

Zweryfikowany użytkownik

@Walter-Fach-Kraft

Ja nie zaprzeczam że państwo macie 40 zadowolonych pracowników ale tylko z Nigerii bo zaden polski pracownik za takie pieniadze nie bedzie pracował ..A dowody To na takim forum nie będę ujawnial że względu ochrony danych osobowych

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Patriot

Oczywiscie ze tak. Pozdrawiamy konkurencje i hejterow. Nie bedziemy polemizowac z "pseudo pracownikami" milego dnia

Pomocna?
TakNie
Kacper
@Walter-Fach-Kraft

Nie konkurencje i hejterow tylko ludzi ktorzy tam pracowali. PS. Potwierdzam wszystko co napisal czlowiek o nicku "Patriot". Za to z chęcią zapytam gdzie mieliście tych 40 ludzi? Bo na gls pracowalo 20-25 osob (duza rotacja wiec ciezko podaj jedna liczbe), z tego co pamietam, najwiecej 28 osob. Druga sprawa to nie bylo zadnych mieszkan. Byl HOTEL, i to jeszcze w trakcie remontu (spokojnie, mam zdjecia) - rozumiecie różnice pomiedzy hotelem a mieszkaniem? Ciekawi mnie tez fakt że nikt jeszcze nie wspomniał ze pod koniec roku w ciagu niecałych dwoch tygodni, lokalna gazeta opisała ten hotel i część pracowników WFK 2-krotnie! Raz po incydencie kiedy jeden dźgnął drugiego pracownika nożem w trakcie kłótni (wiadomo, po spożyciu)po czym uciekł autem (pijany). Drugi raz kiedy (tu akurat nie ma żadnych dowodów a jedynie wzmianka w artykule) policja przetrzepala pol hotelu szukajac sprawców wlamania do pobliskiego domu. Afera z nożem skończyła sie aresztem i sprawą w sądzie. Ot takietam drobnostki z życia w WFK.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
raisa

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa współpracował z taką agencja odnośnie wyjazdu do Jeny / branża optyczna. Zależy mi na rzetelnych informacjach. Z poważaniem.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Kaska
@raisa

A jest jakąś ciekawą oferta tam do tej Jeny? Co zaproponowali?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@raisa

Drogie Panie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 713666081, nasz rekruter przedstawi szczegółowo ofertę pracy. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i pozdrawiamy serdecznie :) Do usłyszenia

Pomocna?
Tak1Nie
Kika
@raisa

Witam Proszę o informację tutaj jak z tą pracą do Jeny. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Kika

Dzień dobry, praca w Jenie w charakterze optyka jest nadal aktualna, jeśli chodzi o stawki to jest to 15-19 €/h (stawka zależy od posiadanego doświadczenia). Praca jest w systemie 3 zmianowym (40h tygodniowo), mieszkanie dofinansowane przez pracodawcę. Zachęcamy do przesłania CV na adres info@walterefachkraft.pl

Pomocna?
Tak1Nie
raisa
@raisa

Rozumiem, że fizycznie nikt z obecnych tu osób nie pracuje dla Zeissa i nie może napisać o rzeczywistych warunkach typu jak sama praca ma się do optyki instrumentalnej,lub genrelanej obróbki szkła pojedyńczo lub w zespole albo faktycznych wymogów co do znajomości języka niemieckiego dla tej branży? Z poważaniem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Klaudia

Czy może ktoś podzielić się informacjami na temat pracy w miejscowości Gotha?? Np jako komisjoner ubrań? Jaka. Praca, atmosfera?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Paula S
@Klaudia

Ja w tym roku drugi raz wybralam sie na komisjonowanie ubran- praca lekka i w miare przyjemna, mieszkania bardzo wygodne, no i fajnie, ze z biurem jestesmy w stalym kontakcie. ogolnie polecam, ja wyjechalam z mezem i dla par super praca !

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ktosia
@Paula S

Ktoś może z czystym sumieniem polecić pracę przez Krafta? Pojawiła się nowa ciekawa oferta i jestem zainteresowana pracą przez tą firmę , ale nie znam nikogo osobiście kto z nimi wyjechał , wolę nie ryzykować.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamil

Jak najbardziej polecam współprace z tą agencją pracy. Oby tak dalej :) Moje sugestie dla Walter-Fach-Kraft: Zadnych Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Pani w biurze;)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

Ja jestem zadowolony. Otrzymalem na swieta super prace w magazynie . Mieszkanie w calosci oplacone przez firme, premie swiateczna tez otrzymam . Opieka pan w biurze bardzo profesjonalna. Polecam Serdecznie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata

Pracuje w Walterfachkraft od ponad 2 lat w Munster. Poczatkowo nie wiedzialam jak ta praca mi wyjdzie ale musze przyznac ze jestem zadowolona. Panie w polsce z biura wytlumaczyly mi dokladnie na czym polegac bedzie moja praca - pracuje przy komisjonawaniu ciuchow. Dzisiaj pracuje tu juz z moim mezem i przyznam szczerze ze jestem w odpowiedniej firmie ktora nawet w godzinach wieczornych pomoze w razie problemow. Ja polecam firme! Profesjonalisci! Dziekuje Pani Anecie za stala pomoc w sprowadzeniu meza :) pozdrawiam Agata T. Moje sugestie dla Walter-Fach-Kraft: Wszystko super Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Opieka oraz profesjonalizm na ktora moge tu zawsze liczyc

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karina
@Agata

Naprawdę wszystko ok? z tą firmą? Jakoś straciłam do nich może nie zaufanie , ale niesmak został jak jakiś czas temu chyba rok,byliśmy zainteresowani ofertą pracy po czym pani powiedziała , ze ona nie zajmuje się tą ofertą i zadzwoni inna Pani. Niestety nikt nie zadzwonił . I dlatego pozostały mieszane uczucia , mało poważne.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Karina

Pani Karino, jeśli taka sytuacja miała miejsce- ogromnie przepraszamy, mamy naprawdę dużo zgłoszeń, stąd mogło wyniknąć to niedopatrzenie. Jeśli nadal jest Pani zainetresowana rozpoczęciem kariery na terenie Niemiec- zachęcamy do kontaktu na numer 713666081. Obecnie nie posiadamy ofert pracy dla par, jednak możliwe, że coś pojawi się w nowym roku, o czym informować będziemy na naszym fanpage'u na facebooku . Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo sukcesów zawodowych

Pomocna?
Tak2Nie
betty

Ja wlasnie zaczelam prace, niedlugo bedzie juz 2 tygodnie. Wszystko zgodnie z tym, co przedstawialy mi Panie z biura we wroclawiu- warunki bardzo ok, sama praca lekka i przyjemna.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Damian H
@betty

A napisz mi czemu do nich nie idzie się dodzwonić

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Damian H

Panie Damianie pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu (awaria lini telefonicznej), rekruter kontaktował się z Panem z telefonu komórkowego.

Pomocna?
Tak1Nie
Nina
@betty

Jaka to praca ? Też szukam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Nina

Pani Nino, obecnie posiadamy oferty w branżach gastronomicznej (kucharz/ka, kelner/ka), hotelarskiej (pokojowa/y) oraz w zawodach fachowcyh (spawacz. ślusarz, elektryk). Jeśli jest Pani zainteresowana prosimy o kontakt pod numerem 713666081. Pozdrawiamy serdecznie

Pomocna?
Tak1Nie
nick;)

Szkoda, że firma nie posiada żadnych ofert dla osób znających język angielski. Piszę to ze szczerą życzliwością, gdyż z tego co widzę i czytam, to jedyny "pośredniak" w Polsce, która posiada naprawdę dobre opinie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@nick;)

Dzień dobry, niedawno mieliśmy kilkaofert pracy bez wymogu znajomości języka, jednak obecnie wciąż dominują u nas oferty z wymogiem języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zachęcamy jednak do śledzenia naszego profilu na fb, gdzie znajdzie Pan najświeższe oferty pracy i oczywiście zachęcamy również do nauki języka niemieckiego- wtedy napewno uda nam się coś zaproponować. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo sukcesów zawodowych

Pomocna?
Tak2Nie
Mariusz

Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Już drugi rok z rzedu pracuje przy komisjonowaniu ksiazek- super warunki, swietna opcja na dorobienie przed swietami. polecam !

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zygmunt

Brak organizacji, co innego gadają w Polsce A co innego jest na miejscu nie polecam współpracy z tą firmą...

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
PAWEŁ

Czy może ktoś napisać coś o stanowisku biurowym we Wrocławiu? Jaka atmosfera, zarobki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Damian
@PAWEŁ

Dobra. Pracuje tu od 6 lat i jestem zadowolony. Mila przyjemna atmosfera. Zarobki na poziomie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Damian

Podzielam . Pracuje w tej firmie od 5 lat jako spawacz w vw . Zarabiam ponad przecietnie. Mam oplacane zjazdy do polski. Samochod sluzbowy do pracy . Niemiecka firma, standarty tez. Za polecenie kolegi do pracy dostalem nawet 300 stowki euro premi. Mega

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek

Ja tez pracuje z Agata i Tomkiem w tej samym oddziale. Rowniez jestem bardzo zadowolony. Fajne mieszkanko dostalem - place za nie tylko 100 euro. Reszte pokrywa walter. Praca tez jest w milej atmosferze. Jak dobrze pojdzie to przejmie mnie firma na stale. Dzieki Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: ????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata

Witam, Jedzie ktos w najblizszy weekend do Libri ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek
@Agata

ja tez wyjezdzam. Chetnie sie zabiore. Jestem z Poznania. Spytajcie pan z biura o moj nr Tomek z poznania

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
myszaty31

Zweryfikowany użytkownik

Dziadostwo i tyle. Do dziś nie otrzymałem wypłaty za pracę w gls. Zapomnieli o mnie i tyle. Atmosfera w firmie beznadziejna. Brak informacji a najlepsze jest to że zostawili mnie bez pieniędzy i mieszkania w samym środku Niemiec. To się w głowie nie mieści

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Darek

Tak szukaja. Tez zlozylem cv. Czekam na oferte.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek

A jakie zarobki na kierowce ? Widzialem duzo ofert ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek

Dobra niemiecka firma. Pracuje jako spawacz od 3 lat. Polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

Siema. Wyjezdzam w najnlizszy piatek z walterem do fuldy do ksiazek. Ktos z tas jedzie rowniez ? Chetnie sie zabiore :) Lubię atmosferę w Walter-Fach-Kraft za: Pomoc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Ilona

Dzien dobry Pani Ilono, Prosimy o kontakt z biurem. Z pewnoscia znajdziemy dla Pani kogos kto w Pani okolicach wyjezdza z nami do Fuldy. Pozdrawiamy Zespol Walter-Fach-Kraft Wroclaw

Pomocna?
TakNie
Adam

Pracuje w Firmie od 3 lat w Suhl jako Kierowca LKW. Wyplata na czas, Panie pomogly mi we wszystkich sprawach zwiazanych z meldunkiem i ubezpieczeniem. Ja osobiscie polecam, jestem zadowolony.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Walter-Fach-Kraft - Wrocław

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Walter-Fach-Kraft