Opinie o Walter-Fach-Kraft w Wrocław

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracyw wielu branżach

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft w Wrocław

. K.

Nie polecam agencji Walter-Fach-Kraft, mają gdzieś swoich pracowników, zero pomocy z ich strony (usunięte przez administratora) Serdecznie polecam inne agencje - od tej z daleka. (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Pracowałem prawie rok w oddziale Landshut. Na początku jest ok ( przez pierwszy miesiąc) Potem Lohny nie przychodzą na czas. Napisałem ponad 10emaili z różnymi sprawami i nie dostałem odpowiedzi. Oferują mieszkanie w hotelu za darmo ale na końcu kontraktu zabierają pieniądze z wypłaty za "uszkodzenia w pokoju" Bez wyjaśnienia co konkretnie uszkodziłem. Zadzwoniłem do Polskiego oddziału i napisałem email, do teraz nie otrzymałem odpowiedzi. Nie polecam tego pośrednika. Mój email grzesiek.best(małpa)o2.pl chętnie złożę sprawę w sądzie, szukam innych poszkodowanych.

Anna Lisek Nowy wpis

Dzień dobry, pracuje jako kelnerka od kilku dni w hotelu w Bad Griesbach. Jak na razie wszystko jest OK i tak jak ustalałam z P. Pauliną. Czy może ktos jeszcze pracuje w gastro przez tę agencję pracy i jest się w stanie wypowiedzieć, jak długo pracuje? Czy rzeczywiście jest cały czas tak jak obiecuje Pani z biura? Z góry dziekuje za pomoc

Lidia Nowy wpis
@Anna Lisek

jak dlugo firma szukala dla ciebie pracy? kontakt telefoniczny czy bylas osobiscie na spotkaniu?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Walter-Fach-Kraft? Jakie macie spostrzeżenia?

Administrator Nowy wpis

Czy Kelnerka w firmie Walter-Fach-Kraft można zmienić po czasie na inny?

Marian75

Pracuje od 2019 na stanowisku spawacza w Austrii, firma pomagała mi z dokumentami i wyjazdem, jak coś się dzieje to zawsze można zadzwonić zwłaszcza do Pani Barbary. Nie rozumiem tych negatywnych opini, ja nie mogę o tej firmie złego zdania powiedzieć.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft na stanowisko Operator wózka widłowego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kkk
Kandydat

Witam, pracowal ktos z was jako komisjoner ksiazek w bad hersfeld i moglby podzielic sie opinia na temat pracy? Z gory dziekuje

Aga
@Kkk

Pracowałam. Na dwóch działach. Ogólnie praca spoko, zakwaterowanie super, pokoje zależy jak się trafiło, ale były z prysznicem i umywalką, inne z aneksem kuchennym. Ale wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona oraz kilka łazienek na pensjonacie jak najbardziej ok. Prace też sobie chwalę, i na pakowaniu i na zbieraniu zamówień. Jeśli się zastanawiasz czy jechać to polecam, jest ok ;)

Pracujesz w firmie Walter-Fach-Kraft na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

. K.

Pawieł
@. K.

Pracowałem w " Walter Fachkraft Service" i moją koordynatorką w Niemczech była Pani Ania Polman. Bardzo miła i fachowa obsługa. Nie rozumiem z czym miałeś problem.

erstingsbyly
@Pawieł

Pani Pohlmann nie jest juz koordynatorka conajmniej od stycznia 2019

Walter-Fach-Kraft poszukiwała kogoś na stanowisko Kontroler ds. Jakości. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Pawel Piotr

Polecam bardzo ta firme

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft?

MariuszD1972

Pracuje jako kierowca od października, jak na razie wszystko jest ok. Na początku było trochę problemów z klasą podatkową ale pomógł mi Pan Adam i jakoś to poszło, mieszkanie jest ok, tak jak było ustalone wcześniej. Z całego serca mogę polecić tę agencję. Pozdrawiam Mariusz

Kasia1508

Pracuje w Berlinie, jako kontroler jakości od około 3 miesięcy na razie jest wszystko ok. Mały minus za słany internet w mieszkaniu, reszta bez zarzutów.

Gabriela
@Kasia1508

Cześć :) A jeśli chodzi o mieszkanie, to jakie opłaty ponosi pracownik Walter-Fach-Kraft? Czy właśnie za np. internet się dodatkowo płaci? Ile wynosi sama kwatera a ile różne dodatki?

Walter-Fach-Kraft
@Gabriela

Dzień dobry Pani Gabrielo, jeżeli chodzi o kwestie mieskaniowe to nie ma stałej kwoty do zapłaty. Są projekty gdzie pracownik nie ponosi żadnych kosztów a zdarzają się oferty pracy, że firma płaci 60% a resztę pracownik. Przeważnie internet jest wliczony w koszta zakwaterowania. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Alunia72

Polecam, akurat nie ja pracowałam a mój mąż, ale bardzo sobie chwalił. Dobry kontakt, opiekunowie pomocni. Wszystko super :)

Gabriela
@Alunia72

A jak same warunki zatrudnienia w Walter-Fach-Kraft? Zarobki, umowa? Czego się spodziewać? I jak zakwaterowanie? :D

Grzegorz

Czy w Walter-Fach-Kraft zatrudniani są obcokrajowcy?

Marcin1989

Polecam firme, nie pracowalem w Libri dlugo, bo była to praca sezonowa od listopada do stycznia w roku 2019. bardzo chetnie bym tam wrocil na stale. Polecam Panią Wojtczak, bardzo pomocna.

Karola1989

Polecam firmę Walter-fach-Kraft. Pracowałam w Libri i było super. Ekstra kontakt z opiekunami. Mam nadzieję, że znajdę w tej firmie coś na stałe.

Zuzanna
@Karola1989

Napiszesz jakie warunki Ci zaproponowali w Walter-Fach-Kraft? Jaką umowę i jaką stawkę godzinową?

Zuzanna

Walter-Fach-Kraft ma w tej chwili aż dwadzieścia aktualnych ofert pracy. Możecie mi powiedzieć z czego wynika aż tak duże zapotrzebowanie na pracowników( duża rotacja, czy duży rozwój firmy)? Ja byłabym zainteresowana tym ogłoszeniem: https://www.gowork.pl/oferta/kucharz-kucharka-praca-w-miescie-hohenschwangau-niemcy,79HKKLyXe65LANHMpXaZqS,hohenschwangau. Ktoś ma więcej informacji na temat tej pracy?

Czy w Walter-Fach-Kraft jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aktualność
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Ihre Aufgaben

Obecnie Poszukujemy Osoby Na Stanowisko

KIEROWCA KAT. C

miejsce pracy: Niemcy, Lemgo

Obowiązki Kierowcy Kat. C

• prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,

• jazda wokół komina

Ihr Profil

Wymagania

prawo jazdy kat. C z kodem 95,

• aktualna karta kierowcy,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)

Wir bieten

Oferujemy

• Niemiecką umowę o pracę.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

• Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

• oraz wiele więcej

• Jan Rakowski
    Kandydat

Chętnie podejmę się tej pracy ale mam problem z dobrym językiem niemieckim.Znam dość dobrze rosyjski.Posiadam prawo jazdy kat.C,aktualną kartę kierowcy,aktualne świadectwo kwalifikacji oraz ADR

@Jan Rakowski

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy wszystkie nasze oferty pracy dla kierowców są skierowane do osób z komunikatywnym językiem niemieckim. W momencie gdy podszkoli Pan język prosimy o przesłanie CV. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft

Radek
    @Walter-Fach-Kraft

A jak będziesz znał dobrze niemiecki, to zarobki w tej firmie sięgają do 1500 euro netto w 3 klasie podatkowej, minus mieszkanie 450 euro. Żyć nie umierać :-) !!!

@Jan Rakowski

Dzien Dobry Jan, Na dzien dzisiejszy poszukujemy fachowcow z jezykime niemieckim. Plozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Team Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Walter-Fach-Kraft