Opinie o Walter-Fach-Kraft w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft w Wrocław

. K.

Nie polecam agencji Walter-Fach-Kraft, mają gdzieś swoich pracowników, zero pomocy z ich strony (usunięte przez administratora) Serdecznie polecam inne agencje - od tej z daleka. (usunięte przez administratora)

Novy

Cześć. Czy ktoś pracuje w Berlinie przy produkcji części optycznych? Proszę o informacje

Edyta

Cześć, z racji tego, że szukają kucharki teraz i proponują niemiecką umowę, chciałabym się dowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć. Myślicie, że się opłaca? Jeśli ktoś był już i wie, niech da znać.

Johnny Nowy wpis
@Edyta

2500-3000€ brutto, w zaleznosci co wynegocjujesz z hotelem i jakie masz doswiadczenie

Wanda Nowy wpis
@Johnny

A co z zakwaterowaniem? Jakie warunki panują w tych mieszkaniach/pokojach? One znajdują się w hotelu jako kwatery pracownicze, czy gdzieś indziej? I jeszcze ile pracownik płaci za takie zakwaterowanie?

TenKtoryDzwoni Nowy wpis
Kandydat

Dzwonisz zeby coś więcej się dowiedzieć w sprawie pracy. Na co jedynie dostajesz odpowiedź ze proszę wysłać CV rekruter się odezwie

Danuta Nowy wpis
@TenKtoryDzwoni

A coś konkretnego potrzebujesz wiedzieć? Na jakie stanowisko aplikujesz? Wiesz może być też tak, ze dużo osób do nich dzwoni i nie mają czasu każdemu z osobna tłumaczyć. Nie było nigdzie ogłoszenia z wszystkimi informacjami?

Mariusz

Wszystko w jak najlepszym porządku, z czystym sercem polecam.

Ewelina
@Mariusz

ok aż szkoda nie podpytać z jakiego powodu tak polecasz. jesteś w stanie napisać jakiś konkret odnośnie warunków? specyfika pracy, kasa i atmosfera mnie interesują, pomożesz?

. K.

Pawieł
@. K.

Pracowałem w " Walter Fachkraft Service" i moją koordynatorką w Niemczech była Pani Ania Polman. Bardzo miła i fachowa obsługa. Nie rozumiem z czym miałeś problem.

erstingsbyly
@Pawieł

Pani Pohlmann nie jest juz koordynatorka conajmniej od stycznia 2019

@. K.

Mają niewielkie pojęcie o pracach, które oferują. Są mało sympatyczni i oferują niewiele ponad ustawowe minimum za godzinę, co przy obecnej inflacji jest śmieszne. Oferują prace, gdzie pracownik jest mocno wykorzystywany i oczekują za to całowania po rękach. Nie polecam w ogóle korzystania z agencji pracy. Lepiej szukać samemu. Przy takiej inflacji nie jest rozsądne jeszcze odpakać pośrednikowi kawałka swojej pensji.

Wanda
@Buradan

A wiesz ile od twojej pensji agencja sobie odcinała? Był jakiś stały procent lub kwota, czy to zależało od zarobków? Odcinali tez za mieszkanie, dojazd itp oddzielnie?

@Wanda

Nie wiem. To ich tajemnica biznesowa. Płacili 10,30 za godzinę. Mieszkanie sam zorganizowakem a za dojazd zwracali jakiś marny ryczałt typu 4 euro dziennie. Aha, i jeszcze wymagali dojeżdżania po 40 km dziennie w jedną stronę koleją podmiejską.

Bibi
Klient
@. K.

Dziękuję za opinię zawsze warto się zastanowić

Weronika
@Buradan

Czyli oni w żaden sposób mieszkania nie organizują ani nie opłacają?

Pablo
@. K.

Oferują podstawowe wynagrodzenie wraz z premią o która się prosisz co miesiąc A oni zdziwieni o co chodzi. Przez tydzień spałem pod kurtka bez możliwości gotowanie czegokolwiek. Można by pisać i pisać. Nie polecam

Ewelina
@Pablo

Pod kurtką? Ty teraz kwaterę opisujesz czy co? Nie rozumiem zdziwienia, mają problem z księgowością czy sądzisz, że to z premedytacją tak? Umowa w żaden sposób się co do tego nie odwołuje?

Johnny
@Pawieł

To prawda. Kontakt z oddzialem we Wroclawiu, rowniez ok.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft na stanowisko Operator wózka widłowego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(100 opinii)
logo firmy Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Wrocław
Spel-Rem Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Pietrusiak G. Wójcik G. sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
Bożena

Ostatnie jakiekolwiek opinie o pracy są z 2020 roku tak naprawdę- czy ktoś ma jakieś informacje co do ogólnych warunków pracy? Czy pracownicy mogą liczyć na opiekę medyczną i ubezpieczenie ze strony firmy podczas wyjazdów? Dajcie znać bo jakoś dziwne że tak ucichło.. może to przez covid?

GS
Kandydat

Czy pracuje ktoś w Berlinie/Jena przy produkcji części optycznych? Proszę o opinie :)

Novy

Taiszo09
@Novy

Witam też dostałem propozycję do tej pracy

Beata
@Taiszo09

Dowiedziałeś się może czegoś więcej na temat warunków współpracy?

SG
@Novy

Pracuje tam ktoś już może? Podzieli się informacjami?

Walter-Fach-Kraft poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Fizyczny w miejscowości Augsburg. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

@Administrator

Stanowisko Pracownik Fizyczny??? Ta oferta najlepiej świadczy jaka to niepoważna i nieprofesjonalna agencja!!!

Olga
@Buradan

Przeglądam oferty, i nie widze takiego stanowiska, są konkretne zawody - praca na produkcji, spawacz etc. To chyba standardowo? :P Pracowaleś moze w firmie i podpowiesz czy warto rekrutować?

@Olga

Zdecydowanie nie polecam!!! Są skrajnie niekompetentni. Mają małe pojęcie o pracach, które oferują. Działają jak gdyby były dalej lata 90te i nie było internetu tylko wszystko na telefon i przychodzenie do biura w każdej drobnej sprawie. I płacą 10€30, co przy obecnej inflacji jest po prostu żenujące...

Kkk
Kandydat

Witam, pracowal ktos z was jako komisjoner ksiazek w bad hersfeld i moglby podzielic sie opinia na temat pracy? Z gory dziekuje

Aga
@Kkk

Pracowałam. Na dwóch działach. Ogólnie praca spoko, zakwaterowanie super, pokoje zależy jak się trafiło, ale były z prysznicem i umywalką, inne z aneksem kuchennym. Ale wspólna duża kuchnia dobrze wyposażona oraz kilka łazienek na pensjonacie jak najbardziej ok. Prace też sobie chwalę, i na pakowaniu i na zbieraniu zamówień. Jeśli się zastanawiasz czy jechać to polecam, jest ok ;)

Zbyszek
@Kkk

Pracowałem przez inną lajfirme jest to komisjonowanie,są dwa pietra gdzie chodzisz i ciągniesz za sobą wózek na książki lub inne,praca w miarę przyzwoita moja ljfirma mi płaciła więc było ok

Beata
@Zbyszek

A ile można wyciągnąć miesięcznie w waszej pracy?

Anna
Kandydat

Czy ktoś pracował na produkcji sprzętu elektronicznego w Amberg? Jakie opinie ?

Anna Lisek

Dzień dobry, pracuje jako kelnerka od kilku dni w hotelu w Bad Griesbach. Jak na razie wszystko jest OK i tak jak ustalałam z P. Pauliną. Czy może ktos jeszcze pracuje w gastro przez tę agencję pracy i jest się w stanie wypowiedzieć, jak długo pracuje? Czy rzeczywiście jest cały czas tak jak obiecuje Pani z biura? Z góry dziekuje za pomoc

Lidia
@Anna Lisek

jak dlugo firma szukala dla ciebie pracy? kontakt telefoniczny czy bylas osobiscie na spotkaniu?

Marian75

Pracuje od 2019 na stanowisku spawacza w Austrii, firma pomagała mi z dokumentami i wyjazdem, jak coś się dzieje to zawsze można zadzwonić zwłaszcza do Pani Barbary. Nie rozumiem tych negatywnych opini, ja nie mogę o tej firmie złego zdania powiedzieć.

Pawel Piotr

Polecam bardzo ta firme

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft?

MariuszD1972

Pracuje jako kierowca od października, jak na razie wszystko jest ok. Na początku było trochę problemów z klasą podatkową ale pomógł mi Pan Adam i jakoś to poszło, mieszkanie jest ok, tak jak było ustalone wcześniej. Z całego serca mogę polecić tę agencję. Pozdrawiam Mariusz

Kasia1508

Pracuje w Berlinie, jako kontroler jakości od około 3 miesięcy na razie jest wszystko ok. Mały minus za słany internet w mieszkaniu, reszta bez zarzutów.

Gabriela
@Kasia1508

Cześć :) A jeśli chodzi o mieszkanie, to jakie opłaty ponosi pracownik Walter-Fach-Kraft? Czy właśnie za np. internet się dodatkowo płaci? Ile wynosi sama kwatera a ile różne dodatki?

Walter-Fach-Kraft
Pracodawca
@Gabriela

Dzień dobry Pani Gabrielo, jeżeli chodzi o kwestie mieskaniowe to nie ma stałej kwoty do zapłaty. Są projekty gdzie pracownik nie ponosi żadnych kosztów a zdarzają się oferty pracy, że firma płaci 60% a resztę pracownik. Przeważnie internet jest wliczony w koszta zakwaterowania. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Alunia72

Polecam, akurat nie ja pracowałam a mój mąż, ale bardzo sobie chwalił. Dobry kontakt, opiekunowie pomocni. Wszystko super :)

Gabriela
@Alunia72

A jak same warunki zatrudnienia w Walter-Fach-Kraft? Zarobki, umowa? Czego się spodziewać? I jak zakwaterowanie? :D

Grzegorz

Pracowałem prawie rok w oddziale Landshut. Na początku jest ok ( przez pierwszy miesiąc) Potem Lohny nie przychodzą na czas. Napisałem ponad 10emaili z różnymi sprawami i nie dostałem odpowiedzi. Oferują mieszkanie w hotelu za darmo ale na końcu kontraktu zabierają pieniądze z wypłaty za "uszkodzenia w pokoju" Bez wyjaśnienia co konkretnie uszkodziłem. Zadzwoniłem do Polskiego oddziału i napisałem email, do teraz nie otrzymałem odpowiedzi. Nie polecam tego pośrednika. Mój email grzesiek.best(małpa)o2.pl chętnie złożę sprawę w sądzie, szukam innych poszkodowanych.

Czy w Walter-Fach-Kraft zatrudniani są obcokrajowcy?

Marcin1989

Polecam firme, nie pracowalem w Libri dlugo, bo była to praca sezonowa od listopada do stycznia w roku 2019. bardzo chetnie bym tam wrocil na stale. Polecam Panią Wojtczak, bardzo pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Walter-Fach-Kraft