Agencja zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Sprzedawca usług telekomunikacyjnych / Wrocław Gaj

Wrocław

Obowiązki

sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
świadczonych przez Operatora Play obsługa klientów w salonie praca
zgodna ze standardami marki

Wymagania

łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
komunikatywność
umiejętność pracy zespołowej
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,
możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje ze zdjęciem proszę kierować na adres: Aplikuj, w tytule: Praca w Play / Wrocław Gaj

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Wrocław

KBTI Poland