Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Auchan Płock

Sprzedawca - Dział RTV/AGD

Paweł, przed awansem przez trzy lata był Pracownikiem Działu Technicznego. W miejscowości, z której pochodzi wszyscy wiedzą, że jak się coś popsuje to „Paweł naprawi”. Zobacz, dlaczego Paweł wybrał Auchan jako pracodawcę.

DOSTAŁEM

Możliwość realizowania swojej pasji do majsterkowania

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

Nasza gwarancja:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa na zastępstwo)
  • Przyjazna atmosfera,
  • Wzajemny szacunek.

Od nas dostajesz:

  • Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla nich produktów,
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu,
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach,
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata.

Twoje zadania na co dzień:

  • Profesjonalna obsługa klienta dbając o dobre relacje,
  • Doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,
  • Dbałość o produkty i ich oznaczenia.

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!

Do zobaczenia w Auchan!

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 17 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, E-commerce AuchanDirect.pl. To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ww. celu (w przypadku zaznaczenia odpowiedniego pola również w celu uczestnictwa w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych) jest spółka Auchan Polska Sp. z o.o.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym jest Państwa zgoda.
Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:
Pracownicy spółki Auchan Polska Sp. z o.o. oraz spółki eRecruitment Solutions Sp. z o.o. obsługującej wykorzystywany przez nas system do zarządzania procesami rekrutacyjnymi. Pracownicy eRecruitment Solutions Sp. z o.o. mają dostęp do Państwa danych osobowych w niezbędnym zakresie w trakcie zbierania i bezpiecznego utrwalania oraz przechowywania danych osobowych w przypadku dokonania koniecznych zmian w systemie, jego napraw itp.;
Państwa dane osobowe będą przechowywane:
przez 6 miesięcy od zakończeniu procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem postępowania rekrutacyjnego Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.
W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie Państwa danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przetwarzać Państwa dane przez 6 miesięcy od wyrażenia takiej zgody. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji przed upływem 6 miesięcy od momentu wyrażenia zgody, Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.
Przysługuje Państwu prawo do:

żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.
wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez wysłanie wiadomości na adres daneosobowe@auchan.pl z adresu mejlowego, który został podany w formularzu rekrutacyjnym (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody)
wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.

Płock

Auchan Polska Sp. z o.o.