Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sprzątanie w Paczkowie

ikona Dodano: 15.06.2022

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zamierza zatrudnić:

PRACOWNIKÓW SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO W Paczkowie / k. Poznania

Sprzątanie w Paczkowie

Paczkowo

Obowiązki: utrzymanie czystości w biurze

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:
- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie: 16,00 zł na rękę
- Szacunek i troskę o pracownika
Obowiązki:
Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie pomieszczeń biurowych 3 x w tygodniu przez 3 godziny
Dodatkowo możliwość dodatkowego sprzątania powierzchni magazynowej 1 x w tygodniu przez 6 godzin
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739. UWAGA! Telefon odbieramy od poniedziałku do niedzieli i ZAWSZE oddzwaniamy na nieodebrane połączenia.

Wymagania gotowość do podjęcia pracy

Oferujemy

ikonaPaczkowo
Dussmann Polska Sp.z o.o.