Spedytor w ruchu krajowym

Rusocin
Oferta opublikowana26.05.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • Firma transportowa Kulczyk Logistics z wieloletnim doświadczeniem zatrudni na stanowisku Spedytor krajowy , kontenery , praca stacjonarna.

Obowiązki

  • pozyskiwanie zleceń transportowych krajowych
  • realizacje, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami
  • dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług.
  • przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych.
  • efektywne zarządzanie flotą

Wymagania

  • Biegłą znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z transportem : Konwencja CMR, czas pracy kierowców itp.
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie
  • prace w dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy

Dodatkowe informacje

  • Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1