Spedytor Międzynarodowy

Pruszków
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa25.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych FTL i/lub LTL na trasach międzynarodowych
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami
  • Obsługa międzynarodowych zleceń transportowych oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Nawiązywanie współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami
  • Zapewnienie wysokiej jakości i punktualności dostaw

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość specyfiki przewozów w temperaturze kontrolowanej
  • Zaawansowane umiejętności w pozyskiwaniu i obsłudze ładunków LTL będą ogromnym plusem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B1), umożliwiająca swobodną interakcję
  • Praktyka w bezpośredniej współpracy zarówno z klientami, jak i przewoźnikami
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Zdolność podejmowania trafnych decyzji nawet w warunkach presji czasu
  • Zorientowanie na osiąganie celów i wyników

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz transparentny system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością dalszego rozwoju
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Pracę w fajnym i zgranym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Dopłata do posiłków
  • Spotkania integracyjne
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Bony świąteczne

Benefity

Spotkania integracyjne
Karty na posiłki
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u