SPEDYTOR DROGOWY w transporcie międzynarodowym praca w biurze w POZNANIU lub HOME OFFICE

Wilczyn
Umowa o pracę7 000-15 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, zdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.profesjonalnykierowca.pl Dla naszego klienta poszukujemy SPEDYTORA DROGOWEGO. Lokalizacja biura: POZNAŃ możliwa także praca zdalna. Zatrudnienie jest bezpośrednio z firmą spedycyjną na podstawie umowy o pracę. Gwarantujemy nasze pełne wsparcie i terminowe wynagrodzenie. Zapraszamy do kontaktu - warunki pracy do ustalenia.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków,
  • Aktywne poszukiwanie i rozwijanie współpracy z kontrahentami oraz podwykonawcami,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • Realizacja zleceń w systemie operacyjnym oraz nadzór nad obiegiem powiązanej dokumentacji transportowej,
  • Przygotowywanie okresowych statystyk i raportów,
  • Zaangażowanie w tworzenie struktury, procesów i relacji zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbanie o wizerunek oraz podejmowanie proaktywnych działań tworzących wartość firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia w spedycji,
  • Znajomość europejskiego i krajowego rynku transportowego,
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • Zdolność do analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus transparentny system prowizyjny,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Kartę sportową,
  • Możliwość rozwoju i budowania własnej marki.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny poniedziałek-piątek w godzinach 08.00-16.00:
  • Krystian, +48 669 228 049