Specjalistka ds. księgowości

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalistka ds. księgowości

Obowiązki

  • prowadzenie ksiąg handlowych, KPiR, ryczałtów
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT i VAT
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • analiza rozrachunków
  • analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Comarch Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, profesjonalizm, komunikatywność, dokładność i terminowość przy realizacji zadań, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • ciekawa, pełna wyzwań praca dającą motywację i ciągły rozwój,
  • praca na samodzielnym stanowisku,
  • przyjazna atmosfera,
  • wzrost wynagrodzenia wraz z umiejętnościami i zaangażowaniem.