Specjalista / Specjalistka ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców

Wrocław
Oferta opublikowana20.02.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców zatrudnionych przez nasze spółki (weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie oświadczeń, zezwoleń, kart pobytu),
  • Monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowań administracyjnych. Bezpośrednie składanie / odbiór dokumentów z urzędów,
  • Sporządzanie i weryfikacja umów cywilnoprawnych zleceniobiorców,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja oraz kontrola powierzonych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców,
  • Znajomość platformy Praca.gov.pl i sprawne poruszanie się po niej (
  • Znajomość języka polskiego i ukraińskiego/ rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Komunikatywność, otwartość i chęć do nauki,
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość,
  • Znajomość zagadnień związanych z przepisami prawa pracy,

To oferujemy

  • Realny wpływ na firmę- liczymy się ze zdaniem Naszych pracowników i wspieramy ich w ich inicjatywach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Wrocławia (biurowiec Globis),
  • Możliwość wzięcia udziału w programie Karty Multisport,
  • Kompleksowy proces wdrożenia, podczas którego zostaniesz w pełni zaopiekowany,
  • Niezbędny sprzęt służbowy,
  • Zabawę w świetnym towarzystwie podczas urodzin, bądź imprez integracyjnych,
  • Nieskromnie twierdzimy, że jesteśmy po prostu fajni 😊

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1