Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista PR

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa witryn internetowych i kanałów w mediach społecznościowych
  • koordynowanie działań promocyjnych
  • współpraca z influencerami
  • współpraca z działem sprzedaży

Wymagania

Profil kandydata na to stanowisko:

  • doświadczenie w tym zawodzie
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • umiejętność pisania merytorycznych i ciekawych tekstów
  • znajomość podstaw tworzenia grafik
  • komunikatywny język angielski w mowie i w piśmie

Oferujemy

Nasza oferta:

  • atmosfera sprzyjająca osiąganiu wspólnych celów
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • spotkania integracyjne
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • owocowe środy