Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów

Obowiązki

Twoje obowiązki w naszej firmie:

- Weryfikacja bieżących kontraktów, składanie ofert i analiza odpowiedzi na oferty,

- Wybór dostawców, utrzymywanie z nimi długotrwałych kontaktów,

- Optymalizacja jakości dostaw,

- Prowadzenie czynności administracyjnych, związanych z dostawami,

- Negocjacje co do cen, jakości itp.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka posiada:

- Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

- Kilkuletnie doświadczenie w pracy w komórkach zajmujących się zakupami,

- Prawo jazdy kat. B,

- Umiejętność analizowania, planowania, wdrażania założonych planów,

- Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Benefity,

- Samochód służbowy,

- Narzędzia pracy.