Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)

Chorzów
Umowa o pracę4 500-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, budownictwo

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z działem handlowym
  • Ofertowanie i przygotowanie zamówień
  • Projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej (rekuperacji)
  • Ścisła współpraca i raportowanie do Product Managera
  • Doradztwo w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych, doboru urządzeń oraz oceny planowanego rozwiązania
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w zakresie inwentaryzacji, uruchomienia, ustawienia i regulacji instalacji
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Wsparcie działu marketingu z działu rekuperacji

Nasze wymagania

  • Znajomość programu AutoCad (znajomość nakładek Ventpack lub Wentyle mile widziana)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, zmysł techniczny ( znajomość branży HVAC mile widziane)
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz chęć rozwoju
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Język obcy (angielski, niemiecki)
  • Doświadczenie w branży HVAC

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Program szkoleń
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1