MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego
Warszawa
2019/WAW/SO/SSBP

Obowiązki

  • współpraca z klientami firmy w zakresie sprzedaży produktów z zakresu systemów sygnalizacji pożaru i/lub dźwiękowych systemów ostrzegawczych
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz grona klientów firmy
  • pomoc w przygotowywaniu koncepcji i projektów systemów SSP i/lub DSO
  • współpraca z dostawcami firmy (zarówno krajowymi jak i zagranicznymi)
  • współtworzenie i nadzorowanie oferty produktowej firmy w zakresie systemów SSP i/lub DSO

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe techniczne, preferowane profile - elektronika, automatyka, informatyka itp
  • doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego i/lub DSO
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1, znajomość języka branżowego jest mile widziana
  • znajomość ofert produktowych producentów systemów sygnalizacji pożaru
  • dobra znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących projektowania i montażu systemów sygnalizacji pożaru i DSO
  • samodzielność w działaniu, umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • elastyczny system wynagrodzeń dostosowany do wymagań osoby aplikującej
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • dostęp do niezbędnych szkoleń i kursów zawodowych
  • pracę pełną ambitnych zadań w grupie fachowców

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.

Warszawa

Myworknet Sylwia Ottka