Specjalista ds. sprzedaży z językiem holenderskim

Racibórz
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • Jeśli jesteś gotów/gotowa na wyzwanie w dynamicznym środowisku pracy, dołącz do doświadczonego zespołu specjalistów ds. eksportu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie. Aplikuj, aby dowiedzieć się więcej oraz kształtować przyszłość w obszarze eksportu.

Wymagania

  • kompleksowa obsługa klienta (komunikacja telefoniczna oraz emaliowa),
  • wykorzystanie wiedzy specjalistyczno-technicznej,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych na dedykowanym rynku,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert cenowych, prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • koordynowanie procesu zamówień,
  • współpraca z pozostałymi działami w organizacji.

Oferujemy

  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego,
  • predyspozycje techniczne, zorientowanie na naukę,
  • umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,
  • dokładność, zaangażowanie,
  • wiedza techniczna dotycząca branży stolarki otworowej, będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Źródło: Grafton/Praca