Specjalista ds. sprzedaży usług HR – Agencja Pracy Tymczasowej

Wrocław
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, zdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. . – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę jako Specjalista ds. sprzedaży usług HR w agencji pracy tymczasowej, która istnieje na rynku od 20 lat! Czym się wyróżniamy? W naszej firmie nie tylko tworzymy historię - jesteśmy nią. Mamy głęboko zakorzenione wartości, które inspirują nas do codziennej pracy. Dążymy do kreowania innowacyjnych rozwiązań w obszarze pracy tymczasowej, co sprawia, że nasz zespół to dynamiczna społeczność profesjonalistów. Dlaczego warto do nas dołączyć? • Posiadamy bogate doświadczenie – w tym roku świętujemy 20-lecie firmy! • Działamy na terenie całej Polski, co oznacza, że Twoje możliwości rozwoju są praktycznie nieograniczone! • Jako liderzy branży, nie boimy się wyzwań i stale poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje pomysły i działania będą miały realny wpływ na rozwój to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w obszarze usług pracy tymczasowej
  • Tworzenie i prezentacja atrakcyjnych ofert handlowych
  • Nadzór nad skuteczną realizacją kontraktów handlowych
  • Analiza, rozwój i monitorowanie lokalnego rynku pracy
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Raportowanie wyników pracy i tworzenie analiz na potrzeby Spółki

Wymagania

  • Znajomość branży HR oraz specyfiki sprzedaży usług agencji pracy tymczasowej
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR: pracy tymczasowej lub projektów rekrutacyjnych poparte sukcesami
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość rynku pracy
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
  • Wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

Oferujemy:

  • • Pracę w stabilnej firmie z 20-letnim doświadczeniem na rynku pracy tymczasowej w Polsce i za granicą
  • Atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania
  • Pracę w twórczym, elastycznym środowisku, gdzie Twoje pomysły się liczą! Jesteśmy zgranym i wspierającym zespołem
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i pakietu Multisport
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne – dla nas to okazja do budowania więzi, wymiany pomysłów i rozwijania pasji wspólnie z zespołem.

Dodatkowe informacje

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1