Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding
Poznań
4-12-50406

Dla naszego Klienta, firmy z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

- samodzielne prowadzenie wewnętrznych projektów rekrutacyjnych

- poszukiwanie kandydatów za pomocą metod aktywnych (Direct Search) przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi i kanałów

- wsparcie w wewnętrznych projektach HR

- udział w tworzeniu narzędzi wspierających rekrutację - testy, Assessment Centre

- optymalizacja narzędzi rekrutacyjnych

- poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskania specjalistów.

- umiejętność budowania strategii rekrutacyjnych

- działania employer brandingowe

Wymagania:

Wymagania:

- minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

- biegła znajomość języka angielskiego (wewnętrzny język firmy)

- mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku/korporacji

- praktyczna znajomość narzędzi i najlepszych praktyk w rekrutacji

- rozwinięte umiejętności interpersonalne

- umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami

Oferujemy:

Oferujemy:

- umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

- szeroki pakiet socjalny

- dostęp do najnowszych narzędzi rekrutacyjnych i systemów

- możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych

- pełne wdrożenie w specyfikę pracy oraz zakres obowiązków

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Poznań

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.