Umowa o pracę4 500-6 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżacall center

Wstęp

  • SpeedxCEO to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w obszarze zarządzania finansami osobistymi. W związku z naszym rozszerzającym się portfolio klientów, poszukujemy doświadczonego Windykatora - Telefonicznego, który dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki

  • Jako Windykator - Telefoniczny będziesz odpowiedzialny za kontaktowanie się z klientami w celu odzyskania zaległych płatności. Twój główny obszar działania będzie obejmował przeprowadzanie rozmów telefonicznych z dłużnikami, negocjowanie spłat oraz monitorowanie terminów płatności.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku windykatora, preferowana znajomość pracy telefonicznej
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji
  • Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy motywujący do osiągania celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

  • Praca w systemie zdalnym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1