Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Prawnych

Obowiązki

Zadania:

  • Rejestracja umów, wysyłanie korespondencji
  • Weryfikacja kontrahentów, skanowanie dokumentów
  • Tworzenie zestawień, rejestrów
  • Weryfikacja zajęć komorniczych
  • Przygotowywanie statystyk
  • Archiwizacja dokumentów
  • Pisanie pism pod nadzorem prawnika
  • Weryfikacja umów pod nadzorem prawnika

Wymagania

Oczekiwania:

  • Student min. III roku prawa lub aplikant radcowski/adwokacki
  • Preferowane doświadczenie: praca w kancelarii lub dziale prawnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Microsoft Office, zwłaszcza Excel, Power Point
  • Wiedza w zakresie form prowadzenia działalności prawnej, w tym znajomość zasad reprezentacji poszczególnych podmiotów gospodarczych,
  • Skrupulatność, zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę, pełną wyzwań
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Potrzebne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Praca w miłym zespole