Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów pod farmy PV

Dodano: 08.12.2021

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

W związku z intensywnym rozwojem działu projektów elektrowni fotowoltaicznych zapraszamy kandydatów do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów pod farmy PV
Iława

Obowiązki
·        bezpośrednie wyszukiwanie i weryfikacja lokalizacji pod elektrownie fotowoltaiczne,
·        negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów rolnych,
·        współpraca z organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci dystrybucyjnej,
·        przeprowadzanie wizji lokalnych,
·        zarządzanie i kontrola rozwoju projektów,
·        ścisła współpraca z zespołem technicznym i back office.

Wymagania
·        gotowości do pracy w terenie (70-80% czasu),
·        dobrych umiejętności komunikacyjnych w bezpośrednim kontakcie z ludźmi,
·        doświadczenia w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje,
·        ważne prawo jazdy kategorii B,
·        mile widziana podstawowa znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii, w tym w szczególności PV,
·        wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności.

Oferujemy
·        ciekawą pracę w kontakcie z klientem na rozwijającym się rynku energetycznym,
·        możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznym zespole;
·        wymianę wiedzy i najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami,
·        atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny lub czysty system prowizyjny (szczegóły do indywidualnego ustalenia),
·        średnie miesięczne wynagrodzenie wynosi 9-13 tys. zł brutto (brak sufitu w zarobkach),
·        narzędzia do pracy (służbowy samochód, telefon, komputer),
·        elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),
·        spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.