Specjalista ds. optymalizacji procesów magazynowych (Centrum Logistyczne)

Leszno
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. optymalizacji procesów magazynowych (Centrum Logistyczne)
Numer referencyjny:SOPM2024

Obowiązki

  • przygotowywanie prognoz, analiz, statystyk i zestawień danych zleconych przez przełożonego oraz kierownictwo centrum dystrybucyjnego, interpretacja wyników i prezentowanie wniosków,
  • optymalizacja procesów logistycznych w aspekcie kosztów, jakości oraz bezpieczeństwa, poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, informatycznych oraz organizacyjnych,
  • weryfikacja wdrożonych zmian procesowych pod kątem przyjętych wskaźników,
  • przygotowywanie i dystrybucja raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami Działu Operacyjnego,
  • zapewnienie wsparcia analitycznego dla kierownika i koordynatora poszczególnych komórek organizacyjnych w Dziale Operacyjnym,
  • udział w projektach działowych oraz firmowych,
  • udział w testach operacyjno-logistycznych procesów na systemach wiodących w Centrum Dystrybucyjnym,
  • współpraca z zespołami operacyjnymi oraz pozostałymi sekcjami w Dziale Operacyjnym.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Centrum Logistycznym, z dużym naciskiem na czas wysyłki,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub ich optymalizacji,
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • zorientowanie na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizację istniejących,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość systemów WMS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1