specjalista ds. księgowości

Bydgoszcz
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko specjalista ds. księgowości

Obowiązki

  • księgowanie dokumentów zakupowych/sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wystawianie refaktur, not obciążeniowych
  • kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • weryfikowanie poprawności wprowadzanych danych w systemie
  • uzgadnianie rozrachunków oraz potwierdzanie sald z kontrahentami
  • udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • wykonywanie czynności administracyjno – biurowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość i umiejętność pracy w systemach finansowo – księgowych
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowana specjalizacja w zakresie rachunkowości)
  • dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki dostęp do szkoleń
  • kartę Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego