Specjalista ds. kadr i płac

Jedlina
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • Do agencji pracy, która mieści się w Tychach poszukujemy Specjalistę ds. kadr i płac Praca stacjonarna (z możliwością hybrydowej)

Obowiązki

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych
  • monitorowanie terminów badań lekarskich, szkoleń BHP
  • ewidencjonowanie absencji oraz czasu pracy w programie płacowym
  • przygotowywanie umów, pism komorniczych
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych, zaświadczeń o wynagrodzeniu dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS, PPK)

Wymagania

  • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów
  • znajomość programu Płatnik i Optima mile widziany

Oferujemy

  • Stabilną pracę
  • Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia
  • Wsparcie biura rachunkowego
  • Wyjazdy integracyjne

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Owoce
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1