Praca Specjalista ds. Infrastruktury (administracja)

Dodano: 13.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Elektrometal Energetyka SA

Firma działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu
i produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do pracy w:

Dziale Infrastruktury i Utrzymania Ruchu

kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Infrastruktury (administracja)
Warszawa

Obowiązki
·      Nadzór nad dokumentacją i gwarancjami urządzeń i instalacji w biurze oraz w hali produkcyjnej;
·      Bieżąca kontrola i ocena stanu technicznego urządzeń i wyposażenia w parku maszynowym;
·      Współpraca z zarządcą parku logistycznego oraz z zewnętrznymi dostawcami;
·      Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z procesami;
·      Współpraca i monitorowanie dostawców usług zewnętrznych (min. wywóz odpadów, firma sprzątająca);
·      Zarządzanie miejscami parkingowymi;
·      Nadzór nad przeglądami wyposażenia (min. regały magazynowe, UDT);
·      Współpraca z innymi działami;
·      Udział w audytach.

Wymagania
·      wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne,
·      znajomość pakietu MS Office oraz Excel – poziom min. dobry,
·      czynne prawo jazdy kat. B
·      zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
·      bardzo dobra organizacja pracy własnej,
·      wysoka kultura osobista,
·      umiejętność pracy w zespole,
·      dokładność, skrupulatność,

Mile widziane;

·      doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

Oferujemy

·      stabilność zatrudnienia

·      pracę w dynamicznym zespole;

·      możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

·      atrakcyjny system wynagradzania;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).