Specjalista ds. Finansowych

Poznań
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Finansowych

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Bieżąca obsługa operacyjno – finansowa
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego
  • Przygotowywanie dokumentów do działu księgowości
  • Pełna obsługa procesu rozliczeń
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych;

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze rozliczeń lub innym dziale księgowym
  • Wykształcenie kierunkowe - finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz pakietu MS Office
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy

Co otrzymasz w zamian:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Warunki wynagrodzenia adekwatne do kwalifikacji
  • Ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole