Specjalista ds. eksportu

Wiązowna
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Obowiązki

  • obsługa zamówień eksportowych
  • współpraca oraz koordynacja pracy z działem logistyki, magazynami w zakresie planowania zamówień oraz przygotowania wysyłki
  • współpraca z agencjami celnymi, firmami transportowymi i spedycyjnymi w zakresie realizacji transportu
  • przygotowywanie pełnej dokumentacji do odpraw celnych i innych procedur celnych stosowanych przez firmę
  • nadzór i dbałość nad pełną dokumentacją sprzedaży towarów w eksporcie
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • prowadzenie korespondencji kontrahentów zagranicznych oraz krajowych
  • wsparcie w poszukiwaniu nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • praca w systemie logistyczno - sprzedażowym
  • dbałość o wizerunek firmy i promocję jej produktów

Wymagania

  • doświadczenie handlowe na rynkach zagranicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość pracy w środowisku Microsoft 365
  • pro aktywność w działaniu, pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole
  • pasja, zaangażowanie, kreatywność, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • komunikatywność

Oferujemy

  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów