Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Strzebielino
Umowa o pracę5 000-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabadania i rozwój

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach badawczo rozwojowych związanych z wprowadzaniem nowych technologii i produktów
  • wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących prac badawczo-rozwojowych
  • bieżąca analiza wymagań w zakresie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
  • doradztwo i serwis techniczny u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej, systematyczność dokładność
  • dobra obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie - chemia lub pokrewne będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procesu laminacji, powlekania
  • doświadczenie na stanowisku laboranta
  • doświadczenie na stanowisku pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska
  • znajomość urządzeń laboratoryjnych z zakresu badań tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, ponad 50 % pracowników pracuje z nami ponad 5 lat z czego 30% ponad 10 lat
  • indywidualny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych na wielu płaszczyznach
  • uczestnictwo w konferencjach oraz szereg szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, które rozwijają umiejętności specjalistyczne, językowe a także wspomagają rozwój osobisty. W I półroczu 2021 roku na ten cel przeznaczyliśmy ok 1000 godzin
  • ponadto 50 % obecnie zatrudnionych managerów, liderów czy specjalistów pozyskaliśmy w wyniku awansu
  • w Eurocast pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia, dlatego naszym pracownikom oferujemy szereg świadczeń i możliwości, takich jak dofinansowanie do kart sportowych, ubezpieczenie grupowe czy wyjścia integracyjne
  • ponadto pracownicy w ramach działalności ZFŚS otrzymują m.in. bony świąteczne czy wyprawki szkolone dla dzieci

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1