Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Zabrze
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Obowiązki

Opis stanowiska

  1. Zarządzanie zespołem- w tym delegowanie zadań, terminowość ich realizacji
  2. Rozwijanie zespołu, dbanie o kompetencje zespołu- specjaliści oraz inżynierowie automatycy
  3. Wsparcie zespołu w reaktywnym działaniu- diagnoza,, wdrożenia działań zapobiegawczych
  4. Udział w projektach związanych z bieżącymi potrzebami biznesowymi organizacji
  5. Kompleksowy udział w projektach uruchomieniowych, koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami

Wymagania

Profil kandydata

  1. Wykształcenie wyższe- Automatyka i pokrewne kierunki
  2. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów i specjalistów w zakresie automatyki- minimum 2 letnie
  3. Wiedza za zakresu automatyki
  4. Doświadczenie w projektach uruchomieniowych
  5. Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Oferujemy

  1. Nowoczesny park maszynowy
  2. Możliwości rozwoju
  3. Udział w projektach rozwojowych
  4. Proces wdrożeniowy
  5. Szeroki pakiet benefitów