Spawacz TIG - praca w Belgii

Ciechanów
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Spawacz TIG w Belgii

Obowiązki

  • - spawanie TIG
  • - spawanie elementów konstrukcyjnych
  • - Spawanie balustrad
  • - kontrola jakości wykonanych przez siebie prac

Wymagania

  • • doświadczenie zawodowe,
  • • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • • prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd mile widziane,
  • • komunikatywny język angielski mile widziany,
  • • własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

  • • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem pracy,
  • • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • • regularne opłaty faktur,
  • • płatność co dwa tygodnie.
  • • wynagrodzenie od 26 euro/h

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 513 491 308
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1