Spawacz / Ślusarz - Spawacz / Pomocnik spawacza

Wiązowna
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Wstęp

  • Uzupełniamy Zespół ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie i w związku z tym poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć pracując na stanowisku Ślusarz - Spawacz.

Twoje zadania

  • przygotowanie materiału i spawanie
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową
  • kontrolowanie gotowych wyrobów pod względem wymagań jakościowych
  • kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn

Oczekujemy

  • umiejętności spawania metodą MIG/MAG lub chęci do przyuczenia (możliwość zdobycia uprawnień TUV)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • zaangażowania i chęci do rozwoju
  • chęci do pracy w systemie 1- lub 2- zmianowym
  • braku nałogów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • narzędzia wysokiej klasy
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę pełną wyzwań i brak monotonii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Siedziba firmy mieści się w Wiązownie.

  • W branży materiałów reklamowych POS jesteśmy obecni od 2001 roku. Zapewniamy szerokie wsparcie kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek na całym świecie. Produkujemy displaye, ekspozytory, stojaki i standy reklamowe. Każdy projekt naszego studia graficznego jest weryfikowany przez doświadczonych inżynierów, a następnie konstruowany w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy doceniani nie tylko przez naszych klientów, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których zdobyliśmy już ponad 100 nagród. Dołącz do naszego zespołu!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1