Praca SPAWACZ - ŚLUSARZ

Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Konig Metall Polska Sp z o.o. oferuje stałą pracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie godzinowe plus premie, ubezpieczenie grupowe i medyczne.

SPAWACZ - ŚLUSARZ
Kędzierzyn-Koźle

Obowiązki
Praca polega na spawaniu podzespołów (obudów na maszyny lub podzespołów metalowych do przemysłu auto motiv ), głównie z blachy cienkiej (od 1,00 mm – 3,00 mm) metodą MAG. Produkowane są również wyroby z blachy powyżej 3,00 mm – 12,00 mm, ale w znacznie mniejszym procencie.

Wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok,
  • umiejętność spawania metodą MAG (nie musi być potwierdzona certyfikatem),
  • solidność i dokładność,
  • mile widziana dodatkowo umiejętność spawania metodą TIG

Oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny,
  • Pracę w dwuzmianowym systemie 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma König Metall Polska Sp z Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Portowej 1 adres e-mail: j.lipak@koenigmetall.pl.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy."