Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii

Mława
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadczonym pracownikiem technicznym i chcesz rozwijać swoje umiejętności ? Zależy ci na pracy długoterminowej i zatrudnieniu na duńskich warunkach ? Zaaplikuj na to stanowisko. Jako duńska agencja pracy zapewnimy Ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. Obecnie dla naszego klienta szukamy doświadczonych spawaczy.

Obowiązki

  • Spawanie częsci i elementów statków metodą MIG 131 używając głownie aluminium oraz stali nierdzewnej
  • Przygotowanie materiałów potrzebnych do pracy
  • Prace ślusarskie / wykończeniowe

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stoczni
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dostępność do rozpoczęcia współpracy od zaraz

Oferujemy

  • Stawkę 210-222 kr/h w zależności od doświadczenia
  • Długą współpracę
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Około 60h tygodniowo
  • zaprudnienie o duńską umowę o pracę lub polską umowę na samozatrudnienie
  • pomoc w formalnościach w języku angielskim lub polskim

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv oraz certyfikatów spawalniczych na anna@atnservice.dk z dopiskiem SPAWACZ 131
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1