ATN Service ApS

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ATN Service ApS

Karol

Pracowałem dla nich ok roku a potem firma zatrudniła mnie już bezpośrednio na kontrakt. Wszystko miałem załatwione tak jak było mówione. Wypłata zgodnie z grafikiem. Poprosiłem o pomoc w znalezieniu pracy dla kolegi, w ciągu 2 tygodni przyjechał do pracy i pracuje do tej pory, też nie ma żadnych problemów . Ja polecam agencję.

Witam serdecznie - wszystkie ogłoszenia są traktowane osobno, różnią się od siebie specyfikacją pracy, miejscem czy stawkami. Są firmy które mają jedną stawkę godzinową ale są też takie które mają płatne nadgodziny wg swoich norm. Niektóre firmy płacą nadgodziny już po przekroczeniu 37h w tygodniu, inne po 50h inne w zależności od np. godzin pracy (np. w godzinach 18:00-22:00 ) Staramy się wyszczególniać takie informacje w ogłoszeniach ale zawsze można też skontaktować się z nami np telefonicznie aby dowiedzieć się więcej. Pozdrawiamy :)

Igor Lewandowski

Polecam agencje . Z mojego 6-cio miesięcznego doświadczenia z nimi jestem bardzo zadowolony . Wcześniej pracowałem w różnych krajach przez inne agencje i bywało różnie . Wszystkie sprawy są załatwiane sprawnie . Czasem trzeba poczekać na wyjaśnienie ale nigdy nie zostałem zostawiony na lodzie czy bez odpowiedzi na pytania. Jeżeli ktoś myśli że jaka kolwiek agencja będzie go niańczyć na każdym kroku to nigdy nie będzie zadowolony . Pieniądze na czas , godziny się zgadzają . Kwatera za te pieniądze przyzwoita . Kontakt z biurem dobry . Nawet jak jedna z osób nie jest pewna w konkretnym temacie to jesteś odsyłany do odpowiedniej osoby . A nie jak w innych biurach jest ci wciskany byle kit żebyś się odczepił .

@Igor Lewandowski

Panie Igorze dziękujemy :) Współpraca z Panem to czysta przyjemność:)

Wiktor

@Pracodawca Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy w Dani chciałbym się skontaktować telefonicznie z polskim oddziałem można prosić o jakiś numer telefonu albo maila. Dziękuję i pozdrawiam

@Wiktor

Oczywiście - cv można wysłać na cv@atnservice.dk / info@atnservice.dk Proszę wrzucić email z cv lub numerem kontaktowym a my się skontaktujemy :)

Hej. Można utworzyć profil na stronie firmy żeby załapać się do pracy. Interesuje mnie praca jako spawacz w Danii. Chciałbym się od was czegoś więcej dowiedzieć odnoście zakwaterowań. W jakim stanie są mieszkania itd. Jakie są warunki? W ile osób mieszkacie itd :)

Nowy wpis

Witam serdecznie - mozna wrzucić info bezpośrednio przez stronę internetową www.atnserviceaps.dk lub wysłać cv / certyfikaty bezpośrednio do nas na info@atnservice.dk lub cv@atnservice.dk . Po wstępnej weryfikacji dokumentów kontaktujemy się z kandydatami i opowiadamy telefonicznie o szczegółach oraz odpowiadamy na wszystkie pytania:)

Młody

Dzień dobry, od nie dawna zacząłem przygodę z spawaniem, zrobiłem prywatnie kurs na metodę 135, doświadczenia w spawaniu nie posiadam, gdyż tak jak wspomniałem zaczynam. Czy jest możliwość przyjęcia także młodego świeżaka bez doświadczenia?

@Młody

Witam serdecznie, nie ukrywamy iż większość kontrahentów zleca nam zamówienia dla doświadczonych spwaczy aczkolwiek zdażają się czasami oferty gdzie jest szansa poduczenia się zawodu - jeśli kandydat pokaże od początku odpowednie nastawienie jest szansa na długą i stabilną współpracę podczas któej nabierze doświadczenia :) Zapraszamy do kontaktu!

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje ATN Service ApS dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Dzień dobry, wynagrodzenie zależy od kilku czynników. Prosimy o przesłanie swojego CV, napewno z chęcią przeanalizujemy odpowiednie oferty. Pozdrawiam serdecznie Zofia Czaplińska ATN SERVICE

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ATN Service ApS? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ATN SERVICE ApS-Brande

Mam23lata wykształcenie tech mechanik mechatronik kursy na koparko-ladowarkę kursy Norsok 501 kandydat na Ratownik SAR USTKA .Kursy na rusztowania .Proszę czy w tych zawodach znajdę u państwa pracę

@ATN SERVICE ApS-Brande

Witam serdecznie! Oferty mamy różne - w tej chwili posiadamy ofertę dla mechanika (przebudowa naczep ciężarowych). Ogólnie posiadamy sporo ofert dla operatorów maszyn cnc / programistów itp . W zależności od znajomości języka angielskiego mógłby otrzymać Pan oferty od zaraz :) Zapraszam do wysłania cv/ certyfikatów na info@atnservice.dk

@ATN Service ApS

Dzień dobry, a moga państwo napisac coś więcej o wymaganym doświadczeniu dla mechanika, i na jakim poziomie trzeba ten język znać.

Witam wszystkich:) Wiele tu przydatnych informacji o zatrudnieniu tymczasowym, a co w przypadku stanowisk bezpośrednio w strukturze firmy? Chodzi mi o pracę w dziale rekrutacji. Pracowałam już w agencji pracy tymczasowej (rekrutacja + marketing), ale planuje zmienić firmę i tak się zastanawiam, na co doświadczony pracownik może tu liczyć biorąc pod uwagę zarobki, benefity, dodatki płacowe? Chyba rotacji nie ma zbytniej? Bo nie widzę nawet archiwalnych ofert pracy:) Ale może akurat potrzeba dodatkowych rąk do pracy i warto skontaktować się z firmą?

Witam. Jestem doświadczonym spawaczem, mam sporo papierów nie tylko spawalniczych, ale też dodatkowe uprawnienia plus wieloletnie doświadczenie zawodzie. Chce znaleźć firmę, gdzie naprawdę doceniają pracownika. Szukają teraz spawaczy na podstawie duńskiej umowy. Jakie świadczenia w nią wchodzą? Stawki podali w ofercie, to kwota beton, czy coś więcej da się wynegocjować np. wraz ze stażem pracy? Niedawno pracownik pisał tutaj, że udało mu się z firmy przejść na bezpośredni kontrakt. Jest takich osób więcej?

Witam, oczywiście - oferty pracy są różne tak samo i stawki. W niektórych przypadkach można nieco wynegocjować. Czasami, kiedy mamy do polecenia dobrego pracowika z dobrym stażem, nie czekamy na kontrahenta aby złożył zamówienie tylko sami szukamy dobrego miejsca pracy dla danego pracownika (przeważnie działa to tak, iż kontrahent ma zapotrzebowanie na pracownika a my go poszukujemy) . Sposobów jest kilka:) Odpowiadając na ostatnie pytanie- tak- w daszej bazie mamy już całe grono zadowolonych pracowników którzy zaczynali z nami po czym dostali już bezpośredni kontrakt w miejscu pracy :)

Karol

@Karol

Dziękujemy Panie Karolu! My również miło wspominamy współpracę z Panem i proszę pamiętać że zawsze może Pan do nas wrócić ;)

PPN
@ATN Service ApS

W ogłoszeniu piszecie że za nadgodziny płacicie dopiero po przepracowaniu 50 godzin nigdy i nigdzie nie spotkałem takiej normy (usunięte przez administratora)

@PPN

No a jak ktoś wyrobi mniej to wtedy nie ma zapłacone? Ile w miesiącu pracownicy mniej więcej ich wyrabiają?

@PPN

A jeżeli już dostaje się te wynagrodzenie za nadgodziny, to w jakiej wysokości ono jest? Można liczyć na jakiś dodatek, czy dostaje się taką samą stawkę godzinową, która obowiązuje podczas obowiązkowej dniówki?

@Pracodawca

Witam. W ofercie widnieje ogłoszenie z zatrudnieniem spawacz MAG praca w Ustce. Jestem zainteresowany podjęciem pracy na wyżej wymienionym stanowisku. 20 lat Doświadczenia w zawodzie. Proszę o kontakt telefoniczny 691134121 Dziękuję i pozdrawiam.

@@Pracodawca

Witam serdecznie, Praca widnieje w ogłoszeniach również w Ustce jak i innych miastach ale ogłasza nabór do pracy w Danii. Jeśli jest Pan zainteresowany to prosimy o wysłanie cv/ certyfikatów na cv@atnservice.dk Pozdrawiamy:)

Aktualność
Zapraszamy na nasz kanał YouTube gdzie możesz poznać nas nieco bliżej :)

Czy ATN Service ApS organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Na obecną chwilę nie posiadamy takich szkoleń.

Ida
@Pracodawca

A czy na początku przyszłego roku coś będzie ? Jeśli ktoś doszkoli się we własnym zakresie to zwracacie Państwo część kosztów?

Zdzisław

Firma spoko!Płaci,pomaga z kwaterą,formalnościami a nawet z dojazdami.Pracuję dla nich od kilku lat. Panie z biura są miłe i pomocne...ale jak się należy to potrafią też nakrzyczeć ????Polecam!

@Zdzisław

Panie Zdzisławie, dziękujemy za dodanie szczerej opinii ;) Dobrze, że dodał Pan "jak się należy" ( całe szczęście że podczas naszej współpracy jest zdecydowanie więcej tych pozytywnych aspektów i nie musimy za często "krzyczeć" Pozdrawiam serdecznie !

Zdzisław

Ze względu na mniejsze doświadczenie nie mogłem przebierać w ofertach ale agencja coś dla mnie jednak znalazła i pracuję już 6miesięcy. Na początku było czekanie na kartę podatkową i pobierałem zaliczki ale jak to było już ogarnięte to wszystko jest ok. Miły kontakt z paniami z biura.

@Zdzisław

Dziękujemy ślicznie za dodanie opinii. Cieszymy się mogliśmy pomóc bo od samego początku udowadnia Pan że jest Pan świetnym pracownikiem :)

Krzych

Dobra firma, wszystko się zgadza. Przede wszystkim kasa ,bo po to tam jedziemy :-) Zawsze na czas. Jak zwykle u Wikingów sporo trzeba czekać na papiery niestety, ale babka z biura robi co może, stara się i pomaga. Ja niezbyt lotny w języku jestem co jednak nie przeszkadza pracować, bo tam głównie na robotę patrzą. Polecam????

@Krzych

Dziękujemy Panie Krzysztofie :)

Błażej

Polecam agencję, mam z nimi dobry kontakt od początku. Prawie zrezygnowałem z wyjazdu czytając opinie jednak Pani z biura przekonała mnie i zaryzykowałem. To była dobra decyzja, nie wiem skad biorą się niektóre opinie- chociaż widząc jakie świry przyjeżdzają czasami do pracy to chyba się domyslam skąd. Pracuje już prawie rok i nie miałem żadnych problemów, czekałem na kartę podatkową na początku ale z tego co wiem jest to normalna dunska procedura. Wypłaty się zgadzają, mam możliwość rotacji i czuje się doceniony w pracy. Jak dla mnie ok.

@Błażej

Fajnie że o tym piszesz bo ja też chce jechać do pracy. Wrzucili rekrutacje na operatora CNC. Podobno angielski komunikatywny i trzeba mieć własny środek transportu. Ty jak sobie radzisz z językiem? Powiesz jak z zakwaterowaniem? Warunki znośne?

Błażej

Wiesz ja miałem raczej komunikatywny angielski jadąc już do pracy tam ale to chyba zależy od firmy. Często jest tak że jak sie starasz to oni to doceniają i wtedy język nie jest taki problematyczny. Najważniejsze to chyba nie ściemniać i mówić jak jest-sam po sobie wiem że to się opłaciło. Oni po to robią te wywiady i zadają pytania żeby móc podpasować i firmę do ciebie i odwrotnie. Ja z zakwaterowaniem nie mam problemu, mam osobny pokój i wspólną kuchnię i łazienkę i jest ok.

@Błażej

Dziękujemy za pozytywną opinię! Z takimi pracownikami jak Pan nie trudno o miłą i przyjemną współpracę :)

Izabela
@Igor Lewandowski

A jak to jest z tym kontaktem, jest przydzielona jedna osoba z biura? Czy to różnie wychodzi? Dojazdy do pracy trzeba ogarniać samemu, czy to jest po stronie firmy? Zjazdy do Polski sa co ile? :)

@Izabela

Mam kontakt do dwóch Pań z biura .Staram się pisać do jednej jak dostaje informacje że jest na urlopie to sprawę załatwia druga . Dojazd do pracy we własnym zakresie zakwaterowanie organizuje agencja . Niewiem czy tak jest zawsze u mnie to wynika za kontraktu jaki podpisaliśmy . Zjazdy też wynikają z kontraktu . Jeśli dogadasz się z pracodawcą na zjazd "nie standardowo" to agencja nie robi problemów. Trzeba tylko informować na bieżąco .

Klementyna
@Igor Lewandowski

A za zakwaterowanie odejmują coś z pensji, czy jest darmowe? W ogóle powiesz jaki jest standard tych kwater, to dla mnie ważne, bo mój mąż jak raz wyjechał przez inną agencję, to miał z mieszkaniem nieprzyjemne przeżycia...

@Igor Lewandowski

Panie Igorze dziękujemy :) Współpraca z Panem to czysta przyjemność:)

Małgorzata

Co to jest "sh"? Masz na myśli wynagrodzenie czy coś innego? Jestem dosyć zielona, jeśli chodzi o pracę za granicą, więc muszę trochę dopytać, przepraszam.

ATN

Pieniądze wakacyjne może wypłacić tylko i wyłącznie pracownik. Gdyż pieniądze są przelewane na specjalne konto. Jeżeli sam pan ich nie wypłaci nikt za pana tego nie zrobi. Pieniądze świąteczne tzw. SH są wypłacane w końcowym rozliczeniu

ATN

Nie rozumiem dlaczego wprowadza pan ludzi w błąd. Karta podatkowa i numer podatkowy CPR nie jest zależny od naszej firmy tylko od duńskiego urzędu skarbowego. Do momentu otrzymania tych dokumentów nie ma możliwości otrzymania odcinka wypłaty. Po otrzymaniu powyższych dokumentów otrzymuje pan hasło i musi się pan zalogować na aplikacji danløn gdzie widnieją pana wszystkie odcinki wypłat. Tak jak wspominałam wcześniej pieniądze SH są wypłacane z rozliczeniem końcowym pracownika lub z ostatnią wypłatą w roku (tak jak stanowi prawo duńskie). Feriepenge - zależy wyłącznie od pana czy je pan sobie wypłaci my jako firma nie mamy żadnej możliwości wypłaty tych pieniędzy.

Stefan
@ATN

To są pieniądze za urlop czy jakaś dodatkowa kwota za wakacje jak w Polce wczasy pod gruszą? Powiesz ile jest tych pieniędzy?

Lidia

Oj, no to brzmi mało zachęcająco już... Podzielisz się jaką sytuację miałeś? Z czego wynikło to, że musiałeś wracać od razu, jakieś błędy po ich stronie wynikły? Może to tylko jednorazowa pomyłka była? :/ Mąż szuka rzetelnej firmy, chętnie poznamy szczegóły.

ATN Service

Cena za zakwaterowanie jest ustalona z waścicielem pokoju przed przyjazdem pracownika. Na kontrakcie jest również wpisana ta sama kwota więc każdy pracownik zna cenę zakwaterowania. Pokoje nie są tak małe jak Pan opisuje. Przed Przyjazdem pracownika jeżeli posiadamy zdjęcia z zakwaterowania to przesyłamy je z zapytaniem czy akceptuje zakwaterowanie. Jeżeli po przyjeździe jest ktoś nie zadowolony z zakwaterowania staramy się zaproponować inne. Zawsze jednak każdy ma prawo do znalezienia własnego zakwaterowania i zrezygnowania z tego które mu proponujemy.

Maja

No właśnie, tego się obawiam zawsze wyjeżdżając - jaki stan jest kwater :( Ale czy w tym pokoiku przynajmniej jesteś sam, czy z kimś go dzielisz? A jak jest z wi-fi? działa całkiem sprawie, w ogóle mają coś takiego, czy sam musisz sobie ogarnąć neta?

Czy w firmie Atn service są regularne szkolenia pracownicze?

Welder

Odradzam nie płacą na czas koledze załatwiali kartę podatkowa 3 mies i płacili mu zaliczki jak się zwolnił to okradli go na kasę mnie nie wypłaciły wakacyjnych i policzył za mieszkanie za miesiąc a mieszkałem 5dni.

@Welder

Przykro mi że czekał Pan tak długo na kartę podatkową, niestety jednak OTRZYMANIE numeru podatkowego i karty podatkowej nie jest zależne od naszej firmy. Urząd skarbowy, który nadaje powyższe dokumenty nie speszy się czasami z ich wydawaniem. My nie mamy na to wpływu :( Proszę również pamiętać, że aby wypłacić pieniądze wakacyjne należy zrobić to samemu poprzez (usunięte przez administratora) lub wysyłając wniosek pocztą. Pieniądze wakacyjne są pobierane od pracodawcy i wpłacane na konto, z którego tylko pracownik może wypłacić pieniądze

Sławo

Bez problemów. Kontakt jest dobry, wszystko ogarnięte. Wiadro pomyj najczęściej wylewają osoby słusznie wylane z roboty. Ja nie mam z nimi problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o ATN Service ApS - Brande

• Jak się pracuje w ATN Service ApS?

Zobacz opinie na temat firmy ATN Service ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATN Service ApS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATN Service ApS